Jaunā gada ievadā tiks noskaidroti Latvijas čempioni kērlingā jauktajām komandām

Rīt, 12.janvārī Kērlinga hallē, Rīgā sāksies šī gada pirmais Latvijas čempionāts kērlingā, kurā sešas jauktās komandas sacentīsies par 2023.gada čempiona titulu.


Sacensību pamatturnīra kārta, kurā jauktās komandas izspēlēs apļa turnīru, norisināsies no 12. līdz 14.janvārim. Pēc iegūtajiem rezultātiem četras labākās 15.janvārī turpinās cīņu pusfinālos, kur tiksies 1. ar 4. un 2. ar 3.vietu. Pusfināla uzvarētāji šajā pašā dienā plkst. 14:00 spēlēs finālā, kurā noskaidros šī gada čempionus, bet zaudētāji sacentīsies par 3.vietu. Bez titulu iegūšanas, uzvarētājiem būs dota iespēja pārstāvēt Latviju pasaules čempionātā, kas kā ierasts norisināsies šī gada rudenī, jaunās sezonas sākumā.

Titulu aizstāvēt dosies Renāra Freidensona vadītā komanda nemainītā sastāvā, kas šīs sezonas sākumā pasaules čempionātā Skotijā Latvijas izlases kreklos izcīnīja vēsturiski augstāko vietu – 17. Viņu allaž sīvie konkurenti būs Anša Regžas komanda, kas pērn tika pie bronzas medaļām. Dmitrija Usenko un Markusa Salmiņa komandām pēc attiecīgi 5. un 6.vietas pagājušā čempionātā, šogad ir vēlme pakāpties krietni augstāk.

Pēc gada pārtraukuma čempionātā atgriežas Arņa Veidemaņa komanda, bet juniors Kristaps Zass kopā ar Mariju Seļiverstovu, Tomu Sondoru un Agati Regžu izmantos šīs sacensības, lai noslīpētu pēdējo sagatavošanos startam Eiropas Jaunatnes olimpiskajā festivālā, kas no 21. līdz 28.janvārim norisināsies Itālijā.


Dalībnieki:
SK OB/Freidensons
SK OB/Regža
CC Rīga/Veidemanis
SK OB/Usenko
SK OB/Zass
VKK/Salmiņš

Kērlinga klubu atšifrējums:
SK OB – Sporta klubs „OB”
VKK – Ventspils kērlinga klubs

Latvijas čempionātu kērlingā jauktajām komandām atbalsta Izglītības un zinātnes ministrija.


Foto: Linda Mangale
 

 

 

Autore: Linda Mangale

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji