Rīgas atklātajā čempionātā rekordliels dalībnieku skaits

Šajā nedēļas nogalē no 8. līdz 10.novembrim tiks izspēlēts “Rīgas atklātais kērlinga čempionāts 2019”, startējot 22 komandām no visas Latvijas.

Pirmo reizi Rīgas atklātais kērlinga čempionāts notika 2010.gadā, līdz ar to šis būs jau pēc skaita 10. čempionāts. Dāmu konkurencē piedalīsies 10 komandas, bet kungu konkurencē komandu skaits sasniedz 12. Līdz šim startējošo komandu rekords – 20 ir pārspēts par divām komandām.


Sieviešu konkurencē zaudējumi nav pieļaujami, lai varētu cīnīties par vietu pusfinālā. Savukārt vīriešu konkurencē komandas ir sadalītas četrās grupās, kurās katra aizvadīs pa divām spēlēm. Tikai grupas viena veiksmīgākā turpinās cīņu pusfinālā.

Dalībnieku vidū šoreiz gan neredzēsim Latvijas sieviešu un vīriešu izlases, toties cīņas ne mazāk spraigas norisināsies starp pieredzes bagātajām komandām un kērlingistiem, junioru komandām un arī šī turnīra debitantiem.

Grupu spēles Kērlinga hallē Rīgā, Biķernieku ielā 121H norisināsies 8. un 9.novembrī, bet pusfināli un fināla cīņas 10.novembrī. Ieeja bez maksas.


Foto: Zigismunds Zālmanis

“Rīgas atklāto čempionātu kērlingā 2019” organizē biedrība Sporta klubs “OB” ar Rīgas domes izglītības, kultūras un sporta departamenta atbalstu.

 

 

 

Informāciju sagatavoja: Evita Regža (Sporta klubs “OB”)

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji