Jaukto pāru ratiņkērlinga čempionātā rekordliels dalībnieku skaits

Laika posmā no 16. līdz 19.janvārim Kērlinga hallē, Rīgā norisināsies trešais Latvijas čempionāts ratiņkērlingā jauktajiem pāriem, kurā startēs līdz šim lielākais komandu skaits – sešas.


Pirms došanās uz pasaules čempionātu ratiņkērlingā jauktajiem pāriem, kas no 4. līdz 12.martam Ričmondā, Kanādā vienlaicīgi norisināsies ar četru spēlētāju pasaules čempionātu ratiņkērlingā, jānoskaidro tā komanda, kas tajā pārstāvēs Latviju.

Šogad čempionātā piedalīsies trīs Paralimpiskās apvienības “Alliance” komandas un trīs kērlinga kluba “CC Riga” komandas. Gaļina Pavlova un Aleksandrs Vitohins ir vienīgie, kuri spēlējuši kopā iepriekšējā, 2020.gada čempionātā, savukārt pārējie spēlētāji izveidojuši jaunas komandas, turklāt Ievai Mellei, Diānai Ponaskovai, Lindai Meijerei kopā ar Kristu Mickēviču šis būs debijas čempionāts šajā disciplīnā. Savukārt pērnā gada čempione Poļina Rožkova šogad apvienojusies ar pagājušā gada vicečempionu Aleksandru Dimbovski.


Dalībnieki:
Alliance/Pavlova Vitohins
Alliance/Pavlovska-Killiane Volgins
Alliance/Rožkova Dimbovskis
CC Riga/Meijere Mickēvičs
CC Riga/Melle Briedis
CC Riga/Ponaskova Lasmans

Latvijas čempionātu ratiņkērlingā jauktajiem pāriem atbalsta Latvijas Paralimpiskā komiteja, Izglītības un zinātnes ministrija.

Foto: Ansis Ventiņš
 

 

 

Autore: Linda Mangale

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji