Rīgā norisināsies starptautisks sieviešu komandu turnīrs

Šajā nedēļas nogalē no 24. līdz 26.septembrim astoņas sieviešu komandas Kērlinga hallē Rīgā sacentīsies par starptautiskā turnīra “Riga International Curling Challenge 2021” titulu.


Šogad sacensībās piedalīsies sešas pašmāju un divas Lietuvas komandas. Kamēr abas vīriešu izlases startē pārbaudes turnīrā Tallinā, tikmēr Jelgavas kērlinga kluba komandas gan olimpiskā sieviešu izlase ar Santu Blumbergu-Bērziņu skipa pozīcijā, gan Eiropas čempionāta izlase ar Evelīnu Baroni skipa pozīcijā aizvadīs sagatavošanās turnīru te pat uz sava ledus. Olimpiskajai izlasei tās būs pēdējās sacensības pirms starta olimpisko spēļu pirms-kvalifikācijas turnīrā Erzurumā, Turcijā 1.-15.oktobris.

Visas komandas ir sadalītas divās grupās pa sešām, kur tiks aizvadīts apļa turnīrs. Pēc tā katras grupas divas labākas komandas tiksies pusfinālā, kuru uzvarētājas vēlāk savā starpā noskaidros “Riga International Curling Challenge 2021” titula ieguvēju, bet zaudētājas cīnīsies par 3.vietu. Pārējās četras dalībnieces sacentīsies par 5.-8.vietu.


Dalībnieku saraksts:
NICOLL/Regža
Vaičekonytė
JKK/Barone
KKR/Barone
JKK/Blumberga-Bērziņa
Valatkiene
SK OB/Stabulniece
VKK/Millere

Kērlinga klubu atšifrējums:
JKK – Jelgavas kērlinga kluba
KKR – Kērlinga klubs “Rīga”
SK OB – Sporta klubs “OB”
VKK – Ventspils kērlinga klubs


Turnīru organizē Sporta klubs “OB” ar Latvijas Kērlinga asociācijas un Kērlinga halles atbalstu.

 

 

 

Autore: Linda Mangale

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji