Esiet aktīvi un piedalieties bezmaksas kērlinga treniņos Ventspilī

Ventspils kērlinga klubs aicina iesaistīties sportiskajās aktivitātēs, uz kurām sabiedrība tiek aicināta Eiropas sporta nedēļas ietvaros. Izvēlies olimpisko sporta veidu kērlingu un uzsāc sportot jau pirms oficiālās Eiropas sporta nedēļas sākuma, kā arī vēl pēc tās.


Interesentiem, bet ne jaunākiem par 12 gadiem, četrās nodarbībās būs iespēja apgūt kērlinga spēles pamatus – iepazīties ar spēles noteikumiem, apgūt spēles un treniņu iemaņas, kērlinga spēlētāja ētikas kodeksu. Kērlingu tā īsti var saprast tikai pašam izmēģinot, un kas zina – var būt tieši kērlings ir jūsu sporta veids visai turpmākajai dzīvei!

Kērlings ir spēle, kuru amatieru līmenī var spēlēt ikviens – sākot no jauniešu, līdz senioru vecumam. Lai sāktu spēlēt kērlingu, iesākumā pietiks ar vēlmi būt aktīviem, ar uzdrīkstēšanos atnākt uz treniņu. Līdzi jāņem vidēju siltu sporta apģērbu un sporta maiņas apavus, kā arī šogad interesentiem ir jābūt ar darbspējīgu vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu, vai ar apliecinājumu (papīra vai digitālā formā) par Covid-19 negatīvu testu.

Kērlingā izmaksas parasti sedz paši sportisti, taču, pateicoties Latvijas Sporta federāciju padomes, Izglītības un zinātnes ministrijas, Latvijas Kērlinga asociācijas atbalstam un Olimpiskā centra “Ventspils” aprīkojuma nodrošinājumam, ir iespējams treniņos piedalīties bez maksas.


Iepriekšēja pieteikšanās pa tālruni 26556087.


Visi interesenti – gan jaunieši, gan pieaugušie tiks gaidīti Olimpiskā centra “Ventspils” ledus hallē:
Svētdien, 19. septembrī:

  • plkst. 09.30 – tikšanās foajē uz īsu instruktāžu
  • plkst. 10.00 – 11.00 – nodarbības uz ledus

Pirmdien, 27.septembrī:

  • plkst. 20.45- tikšanās foajē uz īsu instruktāžu
  • plkst. 21.00 – 22.30 – nodarbības uz ledus

Sestdien, 2.oktobrī:

  • plkst. 09.30 – tikšanās foajē uz īsu instruktāžu
  • plkst. 10.00 – 11.30 – nodarbības uz ledus

Svētdien, 10.oktobrī:

  • plkst. 09.30 – tikšanās foajē uz īsu instruktāžu
  • plkst. 10.00 – 11.30 – nodarbības uz ledus


Pieņemiet sportisko izaicinājumu!
 

 

 

Informāciju sagatavoja: Inga Apmane (Ventspils kērlinga klubs)

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji