Iepazīsties ar nākamās sezonas sacensību grafiku

Šobrīd, baudot karsto laiku, kā reiz būtu patīkami piedomāt par jauno 2021./2022.gada ledus sezonu, tās gaidāmajiem turnīriem un čempionātiem.


Pagaidām sezona tiek plānota ar visām iespējamajām sacensībām, lai gan pusotru mēnesi līdz tās sākumam vēl grūti prognozēt vai COVID-19 vīruss neietekmēs to norisi. Cerēsim uz to labāko.

Latvijas čempionātu sarakstā junioriem būs jānoskaidro sezonas pirmajā pusē 2021.gada uzvarētāji, bet otrajā pusē 2022.gada uzvarētāji. Izmaiņas notikušas jaukto, sieviešu un vīriešu komandu norises laikā. Neieraksti jaukto komandu čempioni tiks noskaidroti janvāra beigās, sieviešu čempionāts notiks aprīļa vidū, savukārt sezona tiks noslēgta ar vīriešu čempionātu maija sākumā.

Pirmo reizi tiks izspēlēts Latvijas kauss kērlingā, kas marta sākumā norisināsies pagājušajā gadā atklātajā Jēkabpils multifunkcionālajā sporta hallē.


Starptautiskajā mērogā gaidāmi 2022.gada Pekinas ziemas olimpisko spēļu pirms-kvalifikācijas un kvalifikācijas turnīri. Taču skaidri zinām, ka mūsu galvenais fokuss sezonas otrajā pusē būs paralimpiskās spēles, ar Latvijas ratiņkērlinga izlases piedalīšanos.

Uz šodienu Pasaules kērlinga federācija ir izziņojusi, ka Skotijas pilsētā Aberdīnā plānotais pasaules jaukto komandu čempionāts ir atcelts, bet jau otro gadu pēc kārtas pasaules kērlinga kongress norisināsies tiešsaistes režīmā.


Pēc divām dienām noslēdzas pieteikšanās abiem “Riga Open” turnīriem, uz kuriem vēl tiek gaidīti pietikumi uz e-pastu: curling@curling.lv.


Pieteikšanās sacensībām:
Riga Open I – līdz 15.07.2021.
Riga Open II – līdz 15.07.2021.
WCT Latvian International Challenger – līdz 01.09.2021.
Rīgas atklātās jaunatnes meistarsacīkstes kērlingā – līdz 17.09.2021.
Latvijas čempionāts senioriem – līdz 24.09.2021.
Latvijas čempionāts junioriem – līdz 30.09.2021.


Seko līdzi jaunumiem par izmaiņām kalendārā, ko varētu ietekmēt COVID-19 pandēmijas ierobežojumi, kā arī nenokavē sacensību pieteikšanās termiņus, kas norādīti kalendārajā plānā.


Foto: Ansis Ventiņš
 

 

 

Autore: Linda Mangale

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji