Pasaules kērlinga čempionātiem jauns sponsors

Šodien, 12.janvārī Pasaules kērlinga federācija (PKF) izziņoja, ka “V-ZUG” ir apstiprināts kā galvenais sponsors nākamajiem trim pasaules čempionātiem.


Šveices vadošais mājsaimniecības preču ražotājs “V-ZUG” būs sponsors tiem trim gaidāmajiem pasaules sieviešu un vīriešu čempionātiem, kas norisināsies ārpus Kanādas.

Noslēgtā vienošanās ilgs līdz 2022./2023.gada sezonas beigām. Jau šī gada pasaules sieviešu kērlinga čempionātā Šafhauzenā, Šveicē (19.-28.marts) “V-ZUG” tiks iekļauts galvenā sponsora kārtā. Tam sekos 2022.gada vīriešu pasaules čempionāts, bet kā pēdējais būs 2023.gada sieviešu pasaules čempionāts.
 

PKF prezidentes Keitas Keitnesa atzīst:
“Esmu patiesi iepriecināta par šo trīs gadu sadarbību ar “V-ZUG” tiem pasaules čempionātiem, kas notiks ārpus Kanādas. Šis paziņojums ir vēl viens pozitīvs solis, lai kērlings atkal atgrieztos un nodrošinātu iespēju aizvadīt atlikušo 2022.gada Pekinas ziemas olimpisko spēļu kvalifikācijas ciklu, kā arī nodrošinātu nākamo čempionātu norisi.”

Daniela Vila, “V-ZUG” sponsorēšanas un mārketinga daļas vadītāja:
“Mēs esam lepni, ka varam pievienoties pasaules kērlinga čempionātu rīkošanā. Mēs ne tikai dalām kopīgu elementu ūdeni, šajā gadījumā ledu, bet kā zīmols mēs arī esam ļoti precīzi un “Šveiciski”.”


Foto: WCF/Richard Gray

 

 

 

Autore: Linda Mangale

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji