Studenti kērlingisti var pieteikties Sporta stipendijai

Latvijas Sporta federāciju padome (LSFP) arī šogad izsludina Sporta stipendiju konkursu 2020./2021. mācību gadam. Pieteikšanās Sporta stipendiju konkursam – līdz 2020.gada 21.oktobrim.


Sporta stipendijas piešķiršanas mērķis ir sekmēt studējošo augstas klases sportistu iespējas apvienot studijas ar sportiskās meistarības izaugsmi, popularizējot studentu sportu un veicinot rezervju sagatavošanu Latvijas izlašu komandām, sniedzot materiālo atbalstu mācību un treniņu darbam.

Līdz 21. oktobrim bakalaura, maģistra vai doktora programmās studējošie Latvijas izlašu dalībnieki un kandidāti tiek aicināti pieteikties Sporta stipendijai. Uz Sporta stipendiju var kandidēt tie Latvijas izlašu dalībnieki un kandidāti, kas sekmīgi studē augstskolās Eiropas Savienības valstīs.

Konkursa kritēriji, izvēloties stipendiātus, ir kandidātu sekmes augstākās izglītības iestādē, kā arī sasniegumi sportā. Sporta stipendija tiks piešķirta tiem pretendentiem, kuri atbilstoši kritērijiem saņēmuši lielāko punktu skaitu. Piešķirto Sporta stipendiju apmērs atkarīgs no pieejamā stipendiju fonda attiecīgajā gadā, tomēr tas nepārsniedz 1500 EUR vienam studentam par vienu studiju gadu.

Sīkāk par pieteikumu iesniegšanu un konkursa nolikumu meklē LSFP mājas lapā.


Sporta stipendiju finansēšanas avots ir valsts – Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) – paredzētie budžeta līdzekļi.

 

 

 

Autore: Linda Mangale

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji