Turnīru Norvēģijā CC Rīga/Trukšāns noslēdz 3.vietā

No 24. līdz 26.janvārim Norvēģijas pilsētā Oslo norisinājās “Stabekk Open 2020” turnīrs, kurš izrādījās veiksmīgs mūsu CC Rīga/Trukšāna komanda, kopvērtējumā noslēdzot to 3.vietā.


Kopumā sacensībās startēja 20 komandas gan sieviešu, gan vīriešu, gan junioru, gan senioru un arī jauktās. Izņemt mūsējos, pārējās bija vietējā kērlinga kluba vai citu Norvēģijas klubu komandas.

Mārtiņa Trukšāna vadītā komanda turnīru uzsāka ar pārliecinošu uzvaru, bet nākamās spēles pēdējā endā pretinieku trīs punkti sagādāja viņiem zaudējumu. Tas neizsita mūsējos no uzņemtā ritma, jo arī trešajā un ceturtajā spēlē izdevās izcīnīt pārliecinošas uzvaras.

Pateicoties šiem trim panākumiem CC Rīga/Trukšāna komanda nokļuva labāko desmit vidū, kas pēdējā spēlē cīnījās par vietu sadalījumu un titulu. Mūsējie nokļuva spēlē par 3.vietu, kurā vēl pēc pieciem endiem atradās iedzinējos ar 5:9. Toties pēdējie trīs endi, it sevišķi astotais, kurā tika nozagti trīs punkti, izrādījās veiksmīgi, kas ļāva izraut uzvaru ar viena punkta pārsvaru 10:9 un izcīnīt šajā turnīrā 3.vietu.

Savukārt “Stabekk Open 2020” turnīra titulu ar graujošu uzvaru 7:1 sešos endos izcīnīja Kjela Berga vadītā komanda, atstājot Flemingu Davangeru ar viņa komandas biedriem 2.vietā.


CC Rīga/Trukšāna komandas sastāvs: Mārtiņš Trukšāns (skips), Jānis Klīve, Sandris Buholcs, Arnis Veidemanis.

CC Rīga/Trukšāna komandas spēļu rezultāti:
13:4 – K.Skarets (Norvēģija)
5:7 – J.Nordhagens (Norvēģija)
9:1 – A.Reinertsens (Norvēģija)
8:3 – K.Robergs (Norvēģija)
10:9 – L.Bjorklunds (Norvēģija)


Foto: Ansis Ventiņš

 

 

 

Autore: Linda Mangale

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji