Nedēļas nogalē sestais Amatieru līgas posms

Kērlinga sezona jau pusē, par to liecina pēc kārtas jau sestais Amatieru līgas posms šajās brīvdienās – 18. un 19.janvārī.


Sestdien un svētdien komandas no Latvijas un Lietuvas sacentīsies par punktiem Amatieru līgas kopvērtējumā. Trīs junioru komandas savā starpā tiksies svētdien – SK OB/Stabulniece, TKK/Zass un “Juniores”. Uz ledus redzēsim arī citas jau ierastās komandas “Demo”, “Slīdi, mazulīt!”, “Versija”, “LYB”, Nicoll/Regža un “KK Rīga”. Par punktiem cīnīsies arī Lietuvas komanda “IceProof”.


Tiem, kas cītīgi seko punktu izmaiņām kopvērtējumā, iespējams aplūkot kopvērtējumu pēc četriem posmiem. Šobrīd vadībā ir komanda “YOG1”, tai seko komanda senioru komanda no Lietuvas “Team SLYDIS” un Latvijas vīriešu senioru komanda “LYB”.

Individuālajā vērtējumā šobrīd divi spēlētāji pirmajā pozīcijā: Elīza Stabulniece un Jānis Rēdlihs, bet trešajā vietā ir Katrīna Gaidule un Roberts Reinis Buncis. Vēl priekšā četri Amatieru līgas posmi.


Negaidi un piesakies, jo vietu skaits kā allaž ierobežots. Nākamais posms norisināsies 1. un 2.februārī, uz kuru pieteikties var līdz 24.janvārim.

Foto: Ansis Ventiņš

 

 

Informāciju sagatavoja: Evita Regža

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji