Nedēļas nogalē Amatieru līgas 4.posms

Sestdien un svētdien (7.-8.decembris) komandas no Latvijas un Lietuvas sacentīsies par punktiem Amatieru līgas kopvērtējumā, startējot ceturtajā posmā.


Uz ledus redzēsim abas senioru izlases VKK/Millere no Ventspils un “LYB”, kuri šoreiz spēlēs bez skipa Anša Regžas. Gatavošanos jaunatnes olimpiādei uzsāks junioru kvartets ar Ričardu Vondu priekšgalā. Svētdien spēles aizvadīs meiteņu junioru izlase, kurām šīs būs pēdējās sacensības pirms pasaules čempionāta junioriem. Par punktiem cīnīsies arī Lietuvas seniores “Team SLYDIS” un “MC Hammer”. No pašmāju komandām vēl redzēsim SKOB/Stabulniece, “KK Rīga”, “Demo”, TKK/Zass un “Slīdi,mazulīt”.

Tiem, kas cītīgi seko punktu izmaiņām kopvērtējumā, iespējams aplūkot arī to jau pēc pirmajiem diviem posmiem. Šobrīd vadībā ir senioru dāmu komanda no Lietuvas “SLYDIS”, tai seko komanda “YOG1” un junioru meiteņu komanda SKOB/Stabulniece, noslēdz pirmo trijnieku. Individuālajā vērtējumā šobrīd līderos septiņi spēlētāji: Katrīna Gaidule, Roberts Reinis Buncis, Elīza Stabulniece, Gaiva Valatkiene, Rasa Jasaitiene un Jolanta Sulinskiene. Bet tā kā Amatieru līgas sezona ir tikai sākusies, tad rezultāti noteikti mainīsies.


Nākamais posms 4. un 5.janvārī, uz kuru var pieteikties līdz 27.decembrim. Negaidi un piesakies, jo vietu skaits kā allaž ierobežots.

Foto: Zigismunds Zālmanis

 

 

 

Informāciju sagatavoja: Evita Regža

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji