JKK/Ieviņa un Junkers Bosch/Smilga uzvar Rīgas čempionātā

No 8. līdz 10.novembrim Kērlinga hallē tika noskaidroti 10. Rīgas atklātā čempionāta kērlingā uzvarētāji. Sieviešu konkurencē spēcīgākā bija JKK/Ieviņas komanda, bet vīriešiem – Junkers Bosch/Smilga.


Sieviešu konkurencē šajā gadā piedalījās 10 komandas, kuru vidū bija dalībnieces no Rīgas, Ventspils un Talsiem. Līdz pusfinālam nokļuva NICOLL/Regža un I.Mačas vadītā komanda, SKOB/Stabulniece un JKK/Ieviņa. Abi pusfināli beidzās līdzīgi – no ekstra enda spēles šķīra pēdējais neveiksmīgs ‘draw’ metiens.

Gan finālā, gan spēlē par 3.vietu junioru meiteņu komandas bija stiprākas pār pieredzējušajām pretiniecēm.

JKK/Ieviņa komandas skipa Evelīnas Barones komentārs pēc Rīgas čempionāta:
“Turnīrs iesākās ar ļoti tuvu spēli, kur cīņa ilga līdz pat pēdējam akmenim. Taču ar katru spēli uzlabojās izpildījums, saspēle un guvām lielāku pārliecību par sevi, kas mūs aizveda līdz uzvarai. Katra no pusfinālā spēlējošajām komandām bija sīvi pretinieki. Ne brīdi nevarēja atslābināties, šoreiz mums tas izdevās un šī ir lieliska pieredze pirms pasaules junioru B grupas čempionāta, uz kuru dosimies jau pavisam drīz.”


Vīriešu konkurencē šogad piedalījās 12 komandas no Rīgas, Ventspils un Talsiem. Visi pusfināla dalībnieki savā apakšgrupā tika pie divām uzvarām. Vienā pusfinālā tikās KKR/Vonda un RKK/Rudzītis. Junioru puiši ar pārliecinošu rezultātu nopelnīja vietu finālā. Savukārt otrajā pusfinālā starp Junkers Bosch/Smilga un SKOB/Regža finālists tika noskaidrots tikai ekstra endā, kur SKOB/Regža neizdevās otro reizi spēlē nozagt punktu un finālā vietu nodrošināja Junkers Bosch/Smilga.

Spēle par trešo vietu pagalam neveiksmīga izrādījās RKK/Rudzītis komandai, kas, sestajā endā iegūstot goda punktu, atzina SKOB/Regža pārākumu.

Finālspēle iesākās ar lielu pārsvaru par labu komandai Junkers Bosch/Smilga, bet junioriem izdevās izlīdzināt rezultātu. Izšķirošajā astotajā endā ar lielisku pēdējo metienu uzvaru tomēr svinēja pieredzējusī Junkers Bosch/Smilga komanda.

Komandas skipa Kārļa Smilgas atskats uz čempionātu:
“Paldies organizatoriem un Rīgas Domei par lielisko turnīru. Patīkami pēc garākas pauzes atgriezties Rīgas čempionātā un ar uzvaru turnīrā. Prieks par jaunās paaudzes panākumiem, aug nopietni konkurenti. Uz tikšanos nākamgad.”


Vietu sadalījums uz goda pjedestāla sieviešu konkurencē:
1.vieta JKK/Ieviņa: Evelīna Barone, Rēzija Ieviņa, Veronika Apse, Ērika Patrīcija Bitmete, Letīcija Ieviņa, trenere Iveta Staša-Šaršūne
2.vieta Mača: Ineta Mača, Rasa Lubarte, Ieva Bērziņa, Maija Prozoroviča
3.vieta SK OB/Stabulniece: Elīza Stabulniece, Anna Frančeska Guste, Katrīna Gaidule, Betija Gulbe, trenere Evita Regža

Vietu sadalījums uz goda pjedestāla vīriešu konkurencē:
1.vieta Junkers Bosch/Smilga: Kārlis Smilga, Artis Zentelis, Jānis Vonda, Didzis Pētersons
2.vieta KKR/Vonda: Krišs Vonda, Reinis Jučers, Deivids Jēkabsons, Ričards Vonda, trenere Anita Pētersone
3.vieta SK OB/Regža: Ansis Regža, Jānis Rēdlihs, Aivars Purmalis, Aivars Gulbis, trenere Dace Regža


Foto: Zigismunds Zālmanis

Rīgas atklāto čempionātu kērlingā 2019 organizēja biedrība Sporta klubs “OB” ar Rīgas domes izglītības, kultūras un sporta departamenta atbalstu.

 

 

 

Informāciju sagatavoja: Evita Regža (“Sporta klubs “OB”)

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji