Sieviešu komandas startēs turnīros Čehijā un Dānijā

Trīs nedēļas pirms kvalifikācijas turnīra Eiropas čempionātam, krājot spēļu praksi, divas spēcīgākās Latvijas sieviešu komandas piedalīsies ārzemju turnīros. JKK/Rudzītes komanda no 12. līdz 15.septembrim startēs “Kolibris Cup 2019” turnīrā Prāgā, Čehijā, bet JKK/Stašas-Šaršūnes komanda no 13. līdz 15.septembrim aizvadīs spēles “Gentofte Cup 2019” turnīrā Dānijā.
 

“Kolibris Cup” šogad norisināsies 19. reizi un tajā startēs 24 komandas gan pašmāju, gan arī no Dānijas, Krievijas, Polijas, Slovēnijas, Somijas, Ungārijas, Zviedrijas un mūsu pašu JKK/Rudzītes komanda.

Turnīrs tiks izspēlēts pēc “Triple-knock-out” sistēmas, kad pēc trim zaudētām spēlēm komanda izstājas no turpmākās dalības sacensībās. Tā pat šajā turnīrā četras labākās sieviešu komandas kvalificēsies sieviešu komandu pusfinālam un finālam. Ja kāda no šīm komandām būs iekļuvusi “Kolibris Cup 2019” pusfinālā, tad tā nevarēs piedalīties šajās, papildus atsevišķi izveidotajās četru labāko sieviešu komandu sacensībās.

JKK/Rudzītes komanda turnīru uzsāks ceturtdienas vakarā pret Martina Bukovskija komandu no Čehijas. Nākamās spēles pretinieks būs zināms atkarībā no pirmās spēles rezultāta.
 

“Gentofte Cup 2019” turnīrs norisināsies Gentofte kērlinga klubā, kas atrodas Kopenhāgenas priekšpilsētā. Uz to šogad pulcējušās 20 komandas, kuru vidū būs ASV, Čehijas, Dānijas, Norvēģijas, Skotijas, Turcijas kērlingisti un arī Latvijas sieviešu komanda JKK/Staša-Šaršūne.

Komandas sadalītas divās grupās pa 10 komandām. Pirmās spēles pretinieks tiks noteikts izlozes rezultātā, bet nākamās divas grupas spēles tiks aizvadītas pēc iepriekšējo spēļu rezultātiem, kopumā grupā izspēlējot trīs spēles. Pēc grupu turnīra komandas tiks sakārtotas secībā 1. – 12.vieta un sacensību pēdējā dienā tiks izspēlētas izšķirošās spēles, lai noskaidrotu “Gentofte Cup 2019” turnīra uzvarētāju.

JKK/Stašas-Šaršūnes komandas pirmās spēles pretinieks pagaidām nav zināms, bet tā sāksies 13.septembrī plkst. 20:30 pēc Latvijas laika.
 

JKK/Rudzītes komandas sastāvs: Ieva Rudzīte, Līga Avena, Daina Barone, Zane Ilze Brakovska, treneris Artis Zentelis.
JKK/Stašas-Šaršūnes komandas sastāvs: Iveta Staša-Šaršūne, Santa Blumberga, Ieva Krusta, Evelīna Barone.

JKK/Rudzītes spēļu grafiks:
12.09. (pēc Latvijas laika)
18:30 – M.Bukovskijs (Čehija)
13.09. (pēc Latvijas laika)
09:00 – ja pirmā spēle uzvarēta
13:30 – ja pirmā spēle zaudēta

JKK/Stašas-Šaršūnes spēļu grafiks:
13.09. (pēc Latvijas laika)
20:30 – pretinieks pēc izlozes
14.09. (pēc Latvijas laika)
11:30 – spēle pēc pārgrupēšanas
17:30 – spēle pēc pārgrupēšanas

 

 

 

Autore: Linda Mangale

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji