Uz Kaļiņingradas turnīru dosies komanda no Latvijas

“MedExpert Curling Cup” turnīrs norisināsies no 8. līdz 11.augustam Krievijas pilsētā Kaļiņingradā, arī šogad tajā startēs Latvijas kērlingisti – komanda “Ru.lv”.

Sezona pie mums sāksies tik pēc divām nedēļām, tomēr jau pēc trim dienām četri mūsu kērlingisti dosies uz ledus, lai startētu 11. “MedExpert Curling Cup” turnīrā. Otro gadu tā norises vieta ir Kaļiņingradas apgabala centrā Kaļiņingradā, taču līdz tam turnīrs norisinājās apgabala piejūras kūrortā Svetlogorskā.
 

Kā ierasts sacensības tiks aizvadītas starp 36 dažāda veida komandām, kuru vidū būs pārstāvji gan no Krievijas, gan Baltkrievijas, gan Latvijas, gan Polijas.

Vispirms komandas izspēlēs divas spēles grupu turnīrā – 12 komandas katrā grupā, bet pēc tam tās tiks pārgrupētas pēc iegūtajiem rezultātiem, aizvadot vēl divas spēles. Pēc aizvadītajām četrām spēlēm turnīra 12 labākās cīnīsies Zelta grupā, nākamās 12 Sudraba grupā, bet pēdējās 12 Bronzas grupā. Pēdējā – piektā spēle arī noteikt Zelta grupas, līdz ar to arī “MedExpert Curling Cup” turnīra uzvarētāju.

Izšķirošā spēle par 1.vietu norisināsies plkst. 15:00 pēc Latvijas laika.
 

“Ru.lv” komandas sastāvs: Ruslans Kirjans, Jeļizaveta Kirjana, Jurijs Kovešņikovs, Sanita Saulgrieze.

“Ru.lv” komandas spēļu grafiks:
09.08. (pēc Latvijas laika)
11:15 – “PlanZ” (Krievija)
18:30 – pretinieks būs zināms pēc pirmās spēles

 

 

 

Autore: Linda Mangale

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji