Sākusies pieteikšanās Ventspils kausam

Esat laipni aicināti Ventspilī laika posmā no 22. līdz 24.augustam, lai piedalīties starptautiskajā turnīrā "Ventspils kauss 2019”.
 

Jau 18. gadu Ventspils kērlinga klubs, sadarbībā ar Olimpisko centru „Ventspils”, organizē kērlinga turnīru „Ventspils kauss”, kas, tāpat kā visus iepriekšējos gadus, notiks Olimpiskā centra „Ventspils” ledus hallē.

Ventspils kausa izcīņā tiek gaidītas 16 – 24 komandas. Katrai komandai garantētas piecas spēles. Turnīra sākums paredzēts ceturtdienas vakarā, 22.augustā ap plkst. 17:00, bet noslēgums sestdienas vakarā, 24.augustā, kurā paredzēta gan apbalvošana, gan kopīgs atpūtas vakars.
 

Jūsu pieteikumus gaidīsim līdz 2019.gada 5.augustam. Aizpildītu pieteikuma anketu jānosūta uz e-pastu: dace.abelite@gmail.com.

Vairāk par turnīra „Ventspils kauss 2019” norisi lūdzam skatīt pielikumos zem bildes, kā arī Ventspils kausa Facebook kontā.

Papildus informācija pa tālruni +371 26327775, Dace Ābelīte.
 

Šī ir ne tikai lieliska iespēja piedalīties kērlinga turnīrā, bet arī apmeklēt sportam un ģimeņu atpūtai draudzīgu pilsētu Baltijas jūras krastā http://www.visitventspils.com.

 

 

 

Informāciju sagatavoja: Dace Ābelīte (Ventspils kērlinga klubs)

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji