Amatieru līga kopvērtējumā uzvar junioru komanda

Šīs sezonas pēdējais posms Amatieru līgā norisinājās 4. un 5.maijā. Nopelnot pēdējos punktus, par līgas spēcīgākajiem kopvērtējumā kļuva juniori “Putukrējuma brīnums”.

Kā jau ierasts visas sezonas garumā dažāda veida kērlinga komandām bija iespēja piedalīties Amatieru līgas 10 posmos, krājot punktus gan komandu, gan individuālajā ieskaitē un noskaidrojot sezonā labāko. Kopumā visas sezonas garumā startēja 23 komandas un 93 spēlētāji no Latvijas un Lietuvas.
 

Par patīkamu pārsteigumu visiem komandu konkurencē pirmajā trijniekā ierindojās divas junioru komandas. Pateicoties 13 uzvarām 20 spēlēs pirmo vietu ar 39 punktiem izcīnīja junioru komanda “Putukrējuma brīnums”. Tikai divu punktu attālumā (37 punkti) un 2.vietā šogad palika seniores “Team Kāpostiņa”, bet 3.vietā ar 31 punktu ierindojās Latvijas čempioni – junioru puišu komanda “Team Vonda”. Tuvākie sekotāji “ForUs” no pirmā trijnieka atpalika par 12 punktiem (19 punkti kopvērtējumā).

Individuālā vērtējumā pirmā vieta uzreiz diviem spēlētājiem: Aleksandram Baranovskim un Robertam Reinim Buncim no komandas “Putukrējuma brīnums”, abiem pa 39 punktiem. Arī trešā vieta divām dalībniecēm: Dacei Zīlei un Elēnai Kāpostiņai, pateicoties izcīnītiem 37 punktiem. Krišš Vonda sev nodrošināja 5.vietu ar 31 punktu, bet pirmo sešinieku noslēdza Maija Prozoroviča ar 28 punktiem.

 

 

 

Autore: Linda Mangale

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji