Latvijas čempioni startēs jaukto pāru kērlinga turnīrā Šveicē

“International Mixed Doubles Trophy Aarau” jaukto pāru turnīrs, kas no 8. līdz 10.februārim norisināsies Šveices pilsētā Āravā, būs kā viens no sagatavošanās posmiem Santai Blumbergai/Ritvaram Gulbim pirms gaidāmā pasaules jaukto pāru kērlinga čempionāta Latvijas kvalifikācijas turnīra.

Šis jaukto pāru turnīrs norisinās piekto reizi, bet tikai otro gadu tas iekļauts kā viens no pasaules kērlinga tūres (WCT) posmiem. Šogad 18 komandu vidū būs dalībnieki no Anglijas, Čehijas, Francijas, Japānas, Krievijas, Polijas, Skotijas, Spānijas, Šveices, Ungārijas, Zviedrijas, kā arī pašreizējie Latvijas jaukto pāru čempioni S.Blumberga/R.Gulbis.
 

Mūsu komanda apakšgrupā spēlēs pret pagājušā gada turnīra finālistiem, 2.vietas ieguvējiem Dženiju Perē/Martinu Riosu no Šveices, kuri patlaban pasaules kērlinga tūres rangā ieņem 4.vietu un ir Phjončhanas spēļu sudraba medaļas ieguvēji. Vēl mūsējiem grupā būs jācīnās ar trim pasaules kērlinga tūres ranga pirmā divdesmitnieka komandām: Džeina Stirlinga/Freizers Kingans (Skotija, 11.vieta rangā), Džoana Heldina/Kristians Lindstrēms (Zviedrija, 16.vieta rangā) un Marija Komarova/Daņils Gorjačevs (Krievija, 18.vieta rangā).

Dalībnieku vidū vēl ir tādas komandas kā pasaules kērlinga tūres ranga 2.vietā esošie Džīna Aitkena/Skots Endrjūzs no Skotijas, 5.vietā – Alīnas Biktimirovas/Timura Gadžikanova un 6.vietā – Anastasijas Moskaļovas/Aleksandra Jeremina komandas no Krievijas, kuriem konkurenci sastādīs 9.vietā esošie Suzanna Paulova/Tomass Pauls (Čehija) un 10.vietas komanda – Daniela Rupa/Kevins Vunderlis no Šveices. Ļoti spēcīgas komandas vienu viet, kas garantēs aizraujošas cīņas līdz pat finālam.
 

Visas komandas sadalītas trijās grupās pa sešām, kur aizvadīs apļa turnīra kārtu. Visu trīs grupu pirmās un otrās vietas ieguvēji automātiski nokļūs sacensību ceturtdaļfinālā, kurām pievienosies divas labākās (pēc papildrādītāja) grupu trešo vietu ieguvējas.
 

S.Blumbergas/R.Gulbja komandas spēļu grafiks grupas turnīra kārtā:
08.02. (pēc Latvijas laika)
09:15 – Dž.Heldina/K.Lindstrēms (Zviedrija)
14:15 – Dž.Perē/M.Rioss (Šveice)
19:45 – M.Komarova/D.Gorjačevs (Krievija)

09.02. (pēc Latvijas laika)
11:45 – M.Šeliga-Frīnija/P.Frīnijs (Polija)
22:15 – Dž.Stirlinga/F.Kingans (Skotija)

 

 

 

Autore: Linda Mangale

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji