Zināmi Latvijas jaukto kērlinga pāru čempionāta pusfinālisti

Šodien, 1.decembrī noslēdzās Latvijas kērlinga čempionāta jauktajiem pāriem pamatturnīrs, kurā no 29.novembra sacentās astoņas komandas.

Komandas pamatturnīrā aizvadīja viena apļa kārtu, katra izspēlējot septiņas spēles. Vienīgā, kas šo kārtu aizvadīja bez zaudējumiem ir Evitas Regžas/Renāra Freidensona komanda, kura pusfinālā tiksies ar 4.vietas ieguvējiem – Ilutas Lindes/Arņa Veidemaņa komandu. Viņi tieši pamatturnīra pēdējā dienā piedzīvoja zaudējumus abās spēlēs. Savukārt otrajā pusfināla duelī sacentīsies Daces Regžas/Anša Regžas komanda ar pagājušā gada Latvijas čempioniem Santu Blumbergu/Ritvaru Gulbi. Abas šīs komandas pēc apļa turnīra izcīnīja pa piecām uzvarām un kapitulēja divas reizes.

Čempionāta pirmais četrinieks ne tikai cīnīsies par 2018.gada Latvijas čempiona titulu, bet jau ir ieguvis tiesības piedalīties pasaules jaukto pāru kērlinga čempionāta Latvijas kvalifikācijas turnīrā, kas tiks izspēlēts 2019.gadā no 21. līdz 24.februārim. Savukārt pārējām četrām jaukto pāru komandām šīs sacensības ir beigušās, turklāt čempionāta debitanti – Jeļizaveta Kirjana/Ruslans Kirjans tā arī netika pie savas pirmās uzvaras čempionātā.
 

Pusfināla spēles, kas sāksies rīt, 2.decembrī plkst. 10:00 un spēles par medaļām, kas sāksies plkst. 14:00 būs pieejamas tiešraidē Latvijas Kērlinga asociācijas YouTube kontā, bet klātienē Kērlinga hallē spēles visi interesenti var nākt skatīties bez maksas.
 

Kopvērtējums pēc pamatturnīra:

Vieta

Komandas nosaukums

Spēles

Uzvaras

Zaudējumi

1.

Sporta klubs "OB" / E.Regža R.Freidensons

7

7

0

2.

Sporta klubs "OB" / D.Regža A.Regža

7

5

2

3.

Ventspils Kērlinga klubs / S.Blumberga R.Gulbis

7

5

2

4.

Jelgavas Kērlinga klubs / I.Linde A.Veidemanis

7

4

3

5.

Rudzīšu Kērlinga klubs / J.Rudzīte J.Rēdlihs

7

4

3

6.

Rudzīšu Kērlinga klubs / D.Zīle A.Krimskis

7

2

5

7.

Talsu kērlinga klubs / E.Bremane A.Bremanis sen.

7

1

6

8.

Alliance / J.Kirjana R.Kirjans

7

0

7

 

Čempionātu finansiāli atbalsta Latvijas Sporta federāciju padome un Latvijas Kērlinga asociācija.

 

 

 

Autore: Linda Mangale

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji