Madarai Bremanei piešķirta LSFP sporta stipendija

2018.gada 9.novembrī Latvijas Sporta federāciju padomes (LSFP) valde apstiprinājusi LSFP Sporta stipendijas ieguvējus 2018./2019. studiju gadam, viņu vidū arī mūsu junioru kērlingiste Madara Bremane.

LSFP Sporta stipendijas no valsts budžeta līdzekļiem tiek piešķirtas kopš 2007.gada, lai sekmētu studējošo augstas klases sportistu iespējas apvienot studijas ar sportiskās meistarības izaugsmi, kā arī, lai popularizētu sportu un veicinātu rezervju sagatavošanu Latvijas izlašu komandām. Stipendija paredzēta tieši stipendiātu akadēmiskās un sportiskās izaugsmes sekmēšanai.
 

Šogad šai stipendijai pieteicās 63 studējošie sportisti, no kuriem stipendija piešķirta 38 pretendentiem.

Jau otro gadu uz stipendiju varēja pretendēt arī tie Latvijas izlašu dalībnieki un kandidāti, kuri sekmīgi studē augstskolās Eiropas Savienības valstīs. Šo iespēju izmantoja kērlingiste Madara Bremane, kura patlaban studē Glāzgovas Kaledonijas universitātē Skotijā. Viņai 2018./2019. mācību gadā piešķirta sporta stipendija 1200 EUR apmērā par sasniegumiem – Eiropas čempionātā sievietēm 2017.gadā – 12.vieta, pasaules B divīzijas junioru čempionātā 2018.gadā – 5.vieta un Latvijas čempionātā pieaugušajiem 2018.gadā – 2.vieta.
 

Foto: WCF Alina Pavlyuchik

 

 

 

Autore: Linda Mangale

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji