Šveices turnīrā startēs Latvijas sieviešu kērlinga izlase

Arī sieviešu kērlinga izlase pietuvojusies savam pēdējam sagatavošanās posmam pirms nākamajā nedēļas nogalē gaidāmajam Eiropas čempionātam. Šīs nedēļas beigās no 9. līdz 11.novembrim izlases piedalīsies „International ZO Women`s Curling Tournament 2018” turnīrā, kas ir viens no pasaules kērlinga tūres (WCT) posmiem.

„International ZO Women`s Curling Tournament” sacensības norisināsies 27. reizi, bet pasaules kērlinga tūres (WCT) turnīru sarakstā tās tika iekļauts pirms 14 gadiem. Šogad pieteikušās 18 komandas no septiņām dažādām valstīm: mājiniece Šveice, Čehija, Itālija, Krievija, Latvija, Skotija un Vācija, tajā skaitā arī pagājušā turnīra uzvarētājas Annas Kubeškovas vadītā komanda no Čehijas.
 

Komandas sadalītas trijās grupās pa sešām, kur izspēlēs apļa turnīra kārtu. Pēc tās visu trīs grupu divas labākās komandas un divas labākās trešo vietu ieguvējas pēc papildrādītāja turpinās cīņas ceturtdaļfinālā.

Pasaules tūres rangā abas komandas no Krievijas – Annas Sidorovas (16. vieta) un Alīnas Kovaļovas (21.vieta) ir uz doto brīdi visaugstāk no visām dalībniecēm. Latvijas izlasei nāksies mēroties spēkiem ar 21.vietā esošo A.Kovaļovas komandu, turklāt mūsu grupā ir arō Ursi Hegneres (Šveice) komanda, kura ieņem 39.vietu un ir trešā visaugstāk ranžētā no visām komandām. Ņemot vērā šo komandu spēku, Latvijas sieviešu izlasei tā būs lieliska izdevība pārbaudīt sevi pirms došanās uz Eiropas čempionātu.

Turnīra pēdējā dienā – 11.novembrī norisināsies izšķirošās spēles, no kurām fināla spēle norisināsies plkst. 15:30 pēc Latvijas laika.
 

Latvijas sieviešu izlases sastāvs: Iveta Staša-Šaršūne (skips), Ieva Krusta, Santa Blumberga, Evelīna Barone.

Latvijas sieviešu izlases spēļu grafiks:
09.11. (pēc Latvijas laika)
13:15 – A.Kovaļova (Krievija)
18:45 – R.Kaizere (Šveice)
10.11. (pēc Latvijas laika)
10:00 – S.Džeksone (Skotija)
15:30 – U.Hegnere (Šveice)
21:00 – Šveices junioru komanda

Foto: Ričards Zaļmežs

 

 

 

Autore: Linda Mangale

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji