Junioru kērlingisti dosies cīņā par piekto starptautiskā turnīra “Riga Junior Open” titulu

Novembra pirmajā nedēļas nogalē 2. - 4.novembrī Rīgā, Kērlinga hallē norisināsies starptautiskais junioru kērlinga turnīrs “Riga Junior Open 2018”, dalībnieku vidū arī septiņas komandas no Latvijas.
 

Piekto gadu pēc kārtas Rīgā notiks “Riga Junior Open” turnīrs, kurš kā katru gadu pulcē 10 komandas no dažādām valstīm. Šogad turnīrā neticami liels Latvijas junioru komandu skaits – septiņas. Tām pievienosies un konkurenci sastādīs pa komandai no Lietuvas, Krievijas un Čehijas.

Komandas sadalītas divās grupās pa piecām, aizvadot apļa turnīra kārtu. Pēdējā spēļu kārtā iekļūs katras grupas četras labākās. Attiecīgi grupu pirmās vietas cīnīsies par “Riga Junior Open 2018” titulu, otrās vietas sacentīsies par trešo vietu turnīrā, grupu trešās vietas par piekto vietu, bet ceturtās vietas noskaidros septītās vietas ieguvēju šajās sacensībās.
 

Starp Latvijas komandām atrodama gan meiteņu nacionālā izlase ar Evelīnu Baroni priekšgalā, gan puišu izlase ar Krišu Vondu skipa pozīcijā, kuras janvāra sākumā pārstāvēs savu valsti pasaules junioru čempionāta B divīzijā.

Pagājušajā gadā pirmo reizi turnīra vēsturē tieši Latvijas komanda izcīnīja pirmo vietu. Šogad pretiniekos tikai trīs ārzemju komandas. Vai tas palīdzēs Latvijai iegūt titulu otro gadu pēc kārtas?
 

Sacensību uzvarētājs un 3.vietas ieguvējs tiks noskaidrots svētdien, 4.novembrī plkst. 14:00. Visas spēles klātienē Rīgā, Kērlinga hallē Biķernieku ielā 121H jebkurš interesents var iet skatīties bez maksas.

Dalībnieku saraksts:
CZE / CC Ledoborci NG (Jakubs Ričlijs)
RUS / Adamant-1 (Marija Jermeičika)
LAT / Riga boys-2 (Roberts Buncis)
LTU / Forsarus MIX (Nika Šilova)
LAT / Riga boys (Kristaps Zass)
LAT / Ventspils boys (Markuss Salmiņš)
LAT / Ventspils girls (Sonora Salmiņa)
LAT / Riga girls (Elīza Stabulniece)
LAT / junior girls (Evelīna Barone)
LAT / junior boys (Krišs Vonda)
 

Turnīru rīko Latvijas kērlinga asociācija ar Pasaules kērlinga federācijas DAP programmas un Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta atbastu.

 

 

 

Autore: Linda Mangale

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji