Ratiņkērlinga turnīrā Rīgā uzvar spēcīgā Krievijas izlase

Trīs dienas no 8. līdz 10.oktobrim četru valstu izlases piedalījās Baltijas ratiņkērlinga līgas otrajā posmā “Riga Wheelchair International”, kas norisinājās Kērlinga hallē, Rīgā. Par šī posma uzvarētājiem kļuva titulētā Krievijas izlase.
 

“Riga Wheelchair International” dalībnieku vidū bija Latvijas, Somijas, Igaunijas un Krievijas izlases. Komandas aizvadīja divu apļu turnīru, pēc kura iegūtie rezultāti arī noteica turnīra uzvarētāju. Kā jau bija gaidāms, tad Krievijas izlase šajās sacensībās dominēja, uzvarot visās spēlēs un sacensībās kopumā.
 

Latvijas izlase turnīru uzsāka ar uzvaru pār somiem, tomēr turpinājumā vairs šādu spēles iznākumu nebija. Vistuvāk panākumam viņi bija pirmā apļa spēlē pret Igauniju (5:6), kā arī ar tādu pašu rezultātu nācās piekāpties otrreiz spēlējot pret Somiju. Galarezultātā kopvērtējumā tika izcīnīta 3.vieta.

Līdz šim izlase kopā trenējās trijatā, jo Agris Lasmans lielākoties uzturas Vācijā, kas liedz komandai saspēlēties. Arī uz šo turnīru viņš pievienojās iepriekšējā dienā, turklāt treniņu trūkums uz ledus atspoguļojās katrā spēlē.

Latvijas ratiņkērlinga izlasei līdz dalībai pasaules ratiņkērlinga čempionāta B divīzijā Lohjā, Somijā (5.-15.novembris) vēl ir laiks. Līdz tam viņiem ieplānots doties uz sagatavošanās turnīriem Stirlingā, Skotijā (16.-19.oktobris) un Tallinā, Igaunijā (26.-28.oktobris). Šie turnīri noteikti dos iespēju saspēlēties un uzkrāt vajadzīgo spēļu praksi.
 

Latvijas izlases sastāvs: Poļina Rožkova, Sergejs Djačenko, Agris Lasmans, Ojārs Briedis, treneris – Arnis Veidemanis.

Latvijas izlases spēļu rezultāti:
U 9:3 – Somijas izlase
Z 2:8 – Krievijas izlase
Z 5:6 – Igaunijas izlase
Z 5:6 – Somijas izlase
Z 1:9 – Krievijas izlase
Z 2:6 – Igaunijas izlase

/U – uzvara, Z – zaudējums/

Kopvērtējums:
1.vieta Krievijas izlase
2.vieta Igaunijas izlase
3.vieta Latvijas izlase
4.vieta Somijas izlase
 

Turnīru atbalsta Latvijas Paralimpiskā komiteja un Latvijas Kērlinga asociācija.

 

 

 

Autore: Linda Mangale

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji