Latvijas labākie jauktie pāri startēs vienas dienas turnīra pirmajā posmā

Svētdien, 16.septembrī ar pirmo posmu sāksies cīņa jaukto pāru seriālā “Latvian Mixed Doubles Grand Prix”.

Tā pat kā debijas sezonā, tā arī šajā kopumā tiks izspēlēti septiņi posmi, kuros komandas krās punktus, lai sezonas beigās noskaidrotu “Latvian Mixed Doubles Grand Prix” spēcīgāko jauktā pāra komandu.
 

Pirmajā posmā uz cīņu par punktiem dosies maksimālais komandu skaits – astoņas. Tās ir sadalītas divās grupās pa četrām un grupu ietvaros aizvadīs divas spēles. Savukārt posma trešā spēle tiks izspēlēta pēc iepriekšējo spēļu rezultātiem, noskaidrojot vietu sadalījumu šajā posmā.

Dalībnieku vidū pagājušās sezonas seriāla uzvarētāji – Daces Regžas/Anša Regžas komanda, Latvijas čempioni – Santa Blumberga/Ritvars Gulbis, Latvijas vicečempioni un seriāla debijas sezonas otrās vietas ieguvēji – Iluta Linde/Arnis Veidemanis, kā arī pagājušās sezonas kopvērtējuma trešās vietas īpašnieki – Evitas Regžas/Renāra Freidensona komanda.

Posmā startēs šī turnīra debitanti Vineta Smilga/Kārlis Smilga, lai gan šādā sastāvā agrāk viņus uz ledus jau esam redzējuši. Šo posmu papildinās divas jaunizveidotas komandas – Dace Zīle/Aivis Krimskis un Jeļena Rudzīte/Jānis Rēdlihs. Šīm Latvijas komandām pirmajā posmā konkurenci sastādīs vienīgā komanda no Igaunijas Trīne Medisona/Karls Kukners.

 

 

 

Autore: Linda Mangale

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji