RKK/Kāpostiņas komandai neparasts turnīrs Dānijā

No Dānijas galvaspilsētas Kopenhāgenas atgriezusies RKK/Kāpostiņas komanda, kura no 7. līdz 9.septembrim piedalījās “Gentofte Cup 2018” turnīrā. Ar divām uzvarām un diviem zaudējumiem kopvērtējumā tika izcīnīta 11.vieta.

“Gentofte Cup 2018” sacensībās startēja 18 komandas. Turnīra spēles notika divu celiņu kērlinga hallē un gaiteņa galā esošajā hokeja hallē. Par uzvarētājiem kļuva “Team Bov og kompagni”, 2.vietā “Team Kilian”, bet 3.vieta komandai “Team Poulsen”.

 

Elēnas Kāpostiņas apskats par aizvadītajām spēlēm un turnīru kopumā:

Pirmā spēle ar Gentoftes kluba jauniešu jaukto komandu “Bits and pieces”. Kā vēlāk atklājās, hokeja hallē visos trīs celiņos dzeltenās krāsas akmeņu komplekts katrā celiņā bija salasīts no citām hallēm, un nezin kāpēc katrs sastāvēja no kādiem četriem dažādiem pāriem, kas krasi atšķīrās katrs no katra gan ātruma, gan krituma ziņā. Pirmo spēles pusi mēģinājām komplektēt katram spēlētājam vienādus akmeņus. Dāņu komandas to labi zināja un pie izspēlēta hammera izvēlējās akmeņus sarkanā krāsā. Ledus bija labs, ātri nolasāms. Pirms pēdējā enda mums mīnus divi, bet izdodas nospēlēt agresīvi un izmantot dāņu skipa kļūdu, kas dod plus trīs un uzvaru ar 6:5. Dāņi dusmīgi.

Otrā spēle atkal hokeja hallē, kā arī celiņš un akmeņi tie paši. Spēle punkts punktā. Pirms pēdējā enda mums mīnus divi, tomēr šoreiz neizdodas atspēlēties un zaudējums 4:7. Tā kā komandas nekad netika nosauktas un komandu šiltītes netika izliktas, tad pretinieka komandu nezinājām, bet tā bija viena no dāņu senioru komandām.

Trešā spēle sākās ar nelielu jucekli, jo izrādās esam nokavējušas spēles sākumu, tāpēc pirmo endu spēlējām divatā. Attiecīgi jauns dzelteno akmeņu komplekts, kuru tā arī spēles gaitā neatšifrējām, jo nokavētais spēles sākums ieviesa jucekli un stresu. Dāņu vīru komanda nedeva mums nekādu cerību, kas beidzās ar graujošu zaudējumu 0:15.

Ceturtā spēle ar dāņu junioriem uz atkal zināmā celiņa un protams puikas hammera vietā izvēlas sev zināmos akmeņus, mums atstājot dzeltenos. Bet tos jau mēs mācējām salikt pa savam. Spēle sākās nevisai veiksmīgi – mīnus trīs. Dāņu līdzjutēju un trenera atbalstīti puikas metās cīņā par uzvaru. Pirms pēdējā enda mums plus viens bez hammera. Pēdējā endā vēl viens nozagts punkts atnes uzvaru 6:4. Turnīra bilance divas uzvaras un divi zaudējumi, kas kopvērtējumā ļāva ieņemt 11.vietu.

Labs turnīrs sezonas sākumam. Dāņi apsolīja domāt, ko darīt ar akmeņiem. Tā viņiem esot zināma problēma, jo akmeņi ir nospēlēti un jādomā par jauniem komplektiem. Apsolījām atgriezties, ja garantēs vismaz divas spēles ar sarkanajiem akmeņiem un vienu spēli uz kērlinga halles ledus. Šie atjokoja, ka labi vien ir, ka mēs spēlējām visas spēles ar dzeltenajiem, citādi kas zin, kausu mājās šiem neredzēt.”

 

Komandas sastāvs: Elēna Kāpostiņa (skips), Dace Zīle, Dace Spilnere-Pūciņa, Maija Prozoroviča.

RKK/Kāpostiņas komanda spēļu rezultāti:
U 6:5 – “Bits and pieces” (Dānija)
Z 4:7 – 2.spēle (Dānija)
Z 0:15 – 3.spēle (Dānija)
U 6:4 – 4.spēle (Dānija)

/U - uzvara, Z - zaudējums/

 

 

 

Autore: Linda Mangale

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji