Rīgā notiks devītais starptautiskais “Riga Open” kērlinga turnīrs

Tradicionāli sezonas sākumā pirmās starptautiskās kērlinga sacensības Rīgā ir “Riga Open” turnīrs. Šogad tas norisināsies no 7. līdz 9.septembrim, kurā starp Latvijas, Lietuvas un Igaunijas komandām noskaidros labāko.

Tā pat kā iepriekšējos astoņus gadus, arī šogad “Riga Open 2018” komandu skaits sasniedz 12, kuru vidū komandas šoreiz tikai no Baltijas valstīm. Lielāko daļu sastāda pašmāju dalībnieki – gan junioru, gan sieviešu, gan vīriešu, gan jauktās komandas, kā arī Latvijas ratiņkērlinga izlase. Savukārt no kaimiņu valstīm pie mums ieradušās divas Igaunijas un viena Lietuvas komanda.

Sacensības tiks uzsāks trijās apakšgrupās, tajās aizvadot savstarpējās spēles. Pēc iegūtajiem rezultātiem grupu turnīra kārtā komandas tiks sarindotas no 1. līdz 12.vietai. Pēc šis pārgrupēšanas katra komanda izspēlēs vēl pa divām spēlēm, lai galarezultātā noskaidrotu devītā “Riga Open” turnīra titula ieguvēju.

Uzsākot šo sezonu visas sacensības, ieskaitot arī “Riga Open 2018”, tiks aizvadītas pēc jaunā Pasaules kērlinga federācijas noteikuma – piecu akmeņu brīvo sargu zona, līdz ar to padarot sacensības vēl aizraujošākas.

Pēdējos četrus gadus “Riga Open” turnīru uzvarējušas Latvijas kērlingistu komandas. Pagājušajās gadā tas izdevās JKK/Rudzīte sieviešu komandai. Vai latviešiem izdosies uzvaru sēriju pagarināt? To noskaidrosim jau pavisam drīz.

Spēļu rezultātiem būs iespējams sekot līdzi Latvijas Kērlinga asociācijas mājas lapā, savukārt interesenti spēles klātienē Kērlinga hallē, Biķernieku ielā 121H var nākt skatīties bez maksas. Fināla spēle un spēle par bronzas medaļām notiks 9.septembrī plkst. 14:00.

Komandu saraksts:
RKK MIX - Jeļena Rudzīte (Latvija)
EST MIX - Andres Jakobson (Igaunija)
LAT junior men - Krišs Vonda (Latvija)
OPA! - Poļina Rožkova (Latvija)
JKK/Rudzīte - Ieva Rudzīte (Latvija)
JKK/Staša-Šaršūne - Iveta Staša-Šaršūne (Latvija)
LTU women - Virginija Paulauskaite (Lietuva)
SK OB/Regža - Evita Regža (Latvija)
A41/Gulbis - Ritvars Gulbis (Latvija)
CC Riga - Mārtiņš Trukšāns (Latvija)
CC Tallinn - Harri Lill (Igaunija)
Team Rēdlihs - Jānis Rēdlihs (Latvija)

Kērlinga klubu atšifrējums:
JKK – Jelgavas kērlinga klubs
RKK – Rudzīšu kērlinga klubs
SK OB – Sporta klubs „OB”

 

Turnīru organizē Latvijas Kērlinga asociācija, ar Latvijas Sporta federāciju padomes, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta atbalstu.

 

 

 

Autore: Linda Mangale

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji