Izmēģini grīdas kērlingu pie Rīgas Kongresu nama

Skolas sākums un 1.septembris jau klāt, tā pat tradicionāli šajā dienā neizpaliks arī bez “Rīgas Sporta nakts”, kas šogad ir apvienots kopā ar zinību dienu nosaukumā “Nāc un Piedalies!”. Arī šogad Latvijas Kērlinga asociācija papildinās šos sporta svētkus ar savu klātbūtni.

Rīgas domes izglītības, kultūras un sporta departaments sadarbībā ar Rīgas interešu izglītības metodisko centru un biedrību Sporta klubs „Sportlat” nodrošinājis bērniem un jauniešiem aktīvi iesākt jauno mācību gadu. Esplanādē no plkst. 15:00 līdz 22:00 norisināsies “Rīgas Sporta nakts” organizētās sportiskās aktivitātes.

Savukārt pie Rīgas Kongresu nama Rīgas interešu izglītības centri no plkst. 13:00 līdz 17:00 bērniem un jauniešiem piedāvās darboties dažādās radošās darbnīcās, iesaistīties sporta aktivitātēs, baudīt interešu izglītības kolektīvu un audzēkņu koncertus, kā arī noskatīties mazāk un vairāk ekstrēmus paraugdemonstrējumus.

Viena no sportiskajām aktivitātēm būs pie Latvijas Kērlinga asociācijas telts, kur varēs izmēģināt roku grīdas kērlinga un galda kērlinga spēlēs. Tā pat telts apmeklētājiem tiks dota iespēja apskatīt kērlinga atribūtiku, saņemt bukletus par jauniešu un pieaugušo apmācībām, kā arī uzzināt ko vairāk par rīkotajiem bezmaksas treniņiem Eiropas Sporta nedēļas laikā.

Ieeja pasākumā bez maksas. NĀC UN PIEDALIES!

 

 

 

Autore: Linda Mangale

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji