Ziemas spēlēs Jaunzēlandē visspēcīgākais kērlingā izrādās Kanādas duets

Kērlinga sezonas sākumā pirmās grandiozās sacensības aizritēja dienvidu puslodē. Tur no 26. līdz 30.augustam “Audi quattro” Ziemas spēļu ietvaros norisinājās cīņa starp jaukto kērlinga pāru komandām par turnīra titulu, kuru izcīnīja Dženiferas Džounsas/Brenta Lenga komanda no Kanādas.

Pirmo reizi “Audi quattro” Ziemas spēļu vēsturē tās tika iekļautas pasaules kērlinga tūres (WCT) jaukto pāru sezonas turnīru sarakstā. Šogad kanādieši atguva Ziemas spēļu labākas komandas statusu, kuru pagājušajā gada finālā no viņiem pārņēma igauņi.

Piedaloties 13 komandām, turnīra favorītiem – Kanādas pārim Dž.Džounsai/B.Lengam izdevās izcīnīt uzvaras visās šī turnīra spēlēs, kopumā astoņās. Finālspēlē viņi tikās ar Skotijas komandu Dž.Stirlingu/F.Kinganu, kuri sacensību pirmajā spēlē kapitulēja (4:11) tieši Ziemas spēļu čempioniem. Arī finālspēles pirmais ends skotiem izvērtās pagalam neveiksmīgs, zaudējot četrus punktus. Toties pēc nospēlētas pus spēles (4 endiem) rezultāts tika izlīdzināts 5:5. Likās, ka Skotijas komanda atguvusi pārliecību, tomēr neveiksmīgie metieni sestajā un septītajā endā ļāva kanādiešiem nozagt katrā pa punktam, kas deva 9:5 pārsvaru, kā arī atnesa uzvaru “Audi quattro” Ziemas spēļu turnīrā.

Spēlē par 3.vietu tikās S.Andersone/K.Dropkins (ASV) un M.Ramsfjela/M.Ramsfjels (Norvēģija). Arī šīs komandas tikās grupu turnīra kārtā, kur pārāka ar 10:6 izrādījās Norvēģijas komanda. Lai arī pašā spēles sākumā nekas neliecināja par amerikāņu pārākumu, tomēr spēles otrā puse norvēģiem izvērtās nepatīkama, kas galarezultātā lika kapitulēt ar 1:8. Tādējādi “Audi quattro” Ziemas spēļu 3.vietu izcīnīja ASV pārstāvji.

 

Foto: Iain McGregor / Winter Games NZ

 

 

 

Autore: Linda Mangale

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji