Noslēgusies intensīvo treniņu nedēļa Kērlinga hallē

Kērlinga halles sezonas pirmā nedēļa pēc vasaras brīvdienām sākās ar Sporta kluba “OB” organizēto intensīvo treniņu nedēļu junioriem, kas norisinājās no 20. līdz 24.augustam.

Trenera Reiņa vadībā jaunieši uzlaboja vispārīgās fiziskās sagatavotības prasmes un noslēgumā veica testu, lai noskaidrotu sākuma atskaites punktu sezonai. Savukārt trenera Anša, trenera Artūra un asistentes Evitas uzraudzībā tika aizvadīti pirmie ledus treniņi un pievērsta uzmanība kērlinga teorētiskai pusei.

Uztura speciāliste Gita izglītoja jauniešus par uzturā lietojamiem produktiem, to ietekmi uz veselību un savienojamību ar fiziskām aktivitātēm. Nedēļas izskaņā ar aizrautību tika uzņemti ROBO HUB pasniedzēji, kas sniedza zināšanas par tehniku un tās darbības pamatprincipiem.

Kērlinga viktorīnā labākās zināšanas par dažādiem jautājumiem parādīja Frančeska, bet veiksmīgākā metienu sacensībās bija Elīza.

Paldies trenerim Artūram, Ansim un asistentei Evitai, uztura speciālistei Gitai Ignatai, ROBO HUB pasniedzējiem Jutai un Pēterim!

Paldies Latvijas Kērlinga asociācijai par atbalstu!

 

 

 

Informāciju sagatavoja: Sporta klubs “OB”

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji