Baltijas U-15 junioru kērlinga sacensībās uzvar “Team Zass”

Noslēdzoties 2017./2018.gada sezonai, Rīgā, Kērlinga hallē 26. un 27.maijā sadarbībā ar Lietuvas jauniešu komandu treneriem norisinājās “Baltic Junior U-15” sacensības. Tajās piedalījās pa trīs komandām no Latvijas un Lietuvas, no kurām visspēcīgākā izrādījās Latvijas “Team Zass”.

Šīs sacensības bija paredzētas pašiem jaunākajiem abu valstu kērlingistiem, kuri savas sportiskās gaitas sākuši pēdējo divu gadu laikā. Jāpiebilst, ka jaunākie dalībnieki no Lietuvas bija vien astoņus – deviņus gadus jauni. Turnīrā komandas aizvadīja sešu endu spēles ar neierastu izspēļu kārtību.

Pamatturnīrā vislabāk veicās mūsu komandām “Team Vonda” un “Team Zass”, kuras uzvarēja abās spēlēs un uzreiz garantēja vietu finālspēlēs svētdien. Finālspēlēs par pārsteigumu parūpējās jaunā Lietuvas komanda “Team Junevicius”, kura spēja lauzt spēles gaitu un noslēgumā panākt neizšķirtu (6:6) pret “Team Vonda”. Šo situāciju veiksmīgi izmantoja “Team Zass”, kura bija visā turnīrā vienīgā, kas nepiedzīvoja zaudējuma rūgtumu un pelnīti izcīnīja 1.vietu “Baltic Junior U-15” sacensībās.

Paralēli šim kērlinga turnīram jauniešiem bija iespēja piedalīties interesantā foto treniņnometnē “Curling photo camp” Raimonda Vaivoda vadībā. Tajā katrs no dalībniekiem varēja iegūt sev ko noderīgu turpmākajai kērlingista karjerai.

 

Par turnīra norisi un atbalstu īpašs paldies treneriem Artūram Gerhardam un Pauliusam Krauzam, kā arī Kērlinga hallei, Lietuvas un Latvijas Kērlinga asociācijām.

 

 

 

 

 

Informāciju sagatavoja: Raimonds Vaivods

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji