Trīs Latvijas komandas dosies uz turnīru Čehijā

Sezonas beigās Čehijas galvaspilsēta Prāga no 18. līdz 20.maijam uzņems dažādu valstu kērlinga komandas, kuras cīnīsies “Savona Cup 2018” turnīrā. Šo komandu vidū startēs divas vīriešu un viena sieviešu komanda no Latvijas.

Pēc kārtas 27. “Savona Cup” turnīrs šogad pulcēs 22 komandas, kas sacentīsies gan par titulu, gan par naudas balvu. Turnīrā būs pārstāvji no Dānijas, Čehijas, Nīderlandes, Polijas, Slovākijas, Spānijas, Somijas, Šveices un arī Latvijas. Mūsu komandu vidū ir gan pašreizējie Latvijas čempioni vīriešu komandām – “Team Gulbis” (skips – Ritvars Gulbis), gan Latvijas trešā labākā vīriešu komanda – “Team Redlihs” (skips – Jānis Rudzītis). Savukārt kā trešā komanda uz šo turnīru dosies “Pērles” no Ventspils kērlinga kluba, kurā kā skips spēlēs Santa Blumberga.

Visas komandas sadalītas piecās grupās. Četras grupas sastāv no četrām komandām, bet piektā no sešām. Komandas vispirms izspēlēs divas spēles savās grupās. Pēc otrās spēles komandas tiks sadalītas jaunās grupās no 1. līdz 8.vietai, 9. līdz 16.vietai un 17. līdz 22.vietai, kur tiks izspēlēta viena spēle. Pēc tās atkal notiks pārgrupēšana atkarībā no spēles rezultātiem. Savukārt pēc ceturtās spēles aizvadīšanas, grupās1.-8.vieta, 9.-16.vieta un 17.-22.vieta, tikai astoņas labākās turpinās sacensības, izspēlējot piekto spēli turnīrā, lai noskaidrotu tā uzvarētāju.

“Team Gulbis” spēļu grafiks:
18.05. (pēc Latvijas laika)
15:30 – “Scandalicious” (Dānija)
19.05. (pēc Latvijas laika)
09:30 – pretinieks būs zināms pēc pirmās spēles

“Team Redlihs” spēļu grafiks:
18.05. (pēc Latvijas laika)
19:40 – “Mixle Pixle” (Čehija)
19.05. (pēc Latvijas laika)
11:40 – pretinieks būs zināms pēc pirmās spēles

“Pērles” spēļu grafiks:
18.05. (pēc Latvijas laika)
17:40 – “CZE UNI ladies” (Čehija)
18.05. (pēc Latvijas laika)
21:50 – pretinieks būs zināms pēc pirmās spēles

 

 

 

 

Autore: Linda Mangale

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji