Amatieru līgas sezonas kopvērtējumā uzvaru izcīna KKR/Vonda

Ar pēdējo posmu 5. un 6.maijā noslēdzās 2017./2018.gada sezonas Amatieru līga. Pēc 10 posmu izspēles par turnīra uzvarētājiem kļuva KKR/Vondas komanda, bet individuāli spēcīgākais izrādījās Ansis Regža.

Visas sezonas garumā 10 posmos startēja 32 komandas un 117 spēlētāji. Visas komandas un arī individuāli katras spēlētājs pelnīja punktus, lai sezonas beigās noskaidrotu stiprākos. Četras labākās komandas un seši labākie individuālie spēlētāji saņēma balvas.

Šī gada Amatieru līgas pirmajā vietā, kopumā izspēlējot 18 spēles, ar 34 punktiem ierindojās KKR/Vondas komanda, kuriem izdevās par diviem punktiem apsteigt kopvērtējuma otrās vietas ieguvēju – SK OB/Regžas komandu. Trešo vietu komandu cīņā ieguva RKK/Bērziņa (25 punkti), kurai, pateicoties aizvadītam mazākam spēļu skaitam, bija vienāds punktu skaitu ar 4.vietas ieguvēju – komandu “Laimīgie”. Tikai trīs punktu attālumā no pirmā četrinieka palika Latvijas puišu junioru čempioni “Pārtija” (22 punkti).

Par individuāli spēcīgāko kļuva Ansis Regža, kurš nospēlētās 14 spēlēs sakrāja 35 punktus. Aiz viņa otrajā vietā ierindojās Ineta Mača, kurai 14 spēlēs izdevās nopelnīt 34 punktus. Tik pat punktu nopelnīja arī Jurijs Kovešņikovs, Sanita Saulgrieze un Jānis Vonda, tomēr viņi ierindojās zemākās vietās pateicoties izspēlētam lielākam spēļu skaitam. Sešinieku noslēdza Aivars Purmalis, kas 14 spēlēs ieguva 32 punktus.

 

Kērlinga klubu atšifrējums:
KKR – Kērlinga klubs Rīga
RKK – Rudzīšu kērlinga klubs
SK OB – Sporta klubs „OB”

 

 

 

Autore: Linda Mangale

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji