Nedēļas nogalē notiks Amatieru līgas priekšpēdējais posms
Sezona tuvojas savam noslēgumam, kas nozīmē, ka arī Amatieru līgā tiks aizvadīti izšķirošie posmi. Šajā nedēļas nogalē 21. un 22.aprīlī notiks devītais no sezonas 10 posmiem.
 
Šajā posmā piedalīsies deviņas komandas, kuras turpina sacensties par augstākajām vietām Amatieru līgas kopvērtējumā. Pēc astoņiem izspēlētiem posmiem līderos ar 28 punktiem atrodas KKR/Vondas komanda, no kuras ar diviem punktiem (26) atpaliek SK OB/Regža, bet par sešiem punktiem (22) komanda Laimīgie. Vistuvāk pirmajam komandu trijniekam ir Nicoll/Regža ar izcīnītu 21 punktu 10 spēlēs.
 
Individuālajā kopvērtējumā 29 punktus ir sakrājis Ansis Regža, pēc kura ar 28 punktiem seko četri spēlētāji – Jurijs Kovešņikovs, Ineta Mača, Sanita Saulgrieze un Jānis Vonda. Tur pat netālu ar 26 punktiem atrodas Aivars Purmalis, Jānis Rēdlihs un Edgars Linužs.
 
Šajā nedēļas nogalē no TOP3 komandām nestartēs vienīgi SK OB/Regža, kuri šajās pašās dienās uzsāks cīņu pasaules senioru kērlinga čempionātā Zviedrijā. Tas nozīmē, ka pārējām komandām un arī individuāli būs iespēja uzkrāt punktus, lai nostiprinātu vadību. Līdz ar to SK OB/Regžas komandai vēl būs pēdējais – 10.posms, lai nepazaudētu kopvērtējuma augstākās pozīcijas.
 
Devītā posma dalībnieku vidū atrodamas gan komandas no Lietuvas, gan pašmāju junioru, jauktās un sieviešu komandas. Turklāt pirmo reizi Amatieru līgā piedalīsies jaunizveidotā komanda no pieaugušo apmācības nodarbībām.
 
 
Kērlinga klubu atšifrējums:
KKR – Kērlinga klubs Rīga
SK OB – Sporta klubs „OB”
 
 
 
 
 
 
Autore: Linda Mangale

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji