Ventspils čempionātā kērlingā noslēdzies pamatturnīrs
Svētdien, 11.martā Ventspils Ledus hallē notika Ventspils pilsētas 16.atklātā čempionāta kērlingā otrā apļa divas pēdējās spēļu kārtas.
 
Pēdējo kārtu spēles vairs tikai izšķīra dažu komandu vietas finālturnīra četriniekos, jo jau līdz tām bija zināmas četras komandas, kas turpinās cīņu par medaļām. Ja komanda “Pērles” jau bija nodrošinājušās pirmo vietu regulārajā turnīrā, tad par 2.vietu komandai “Ostas celtnieks” vēl bija jāpacīnās, jo, labi aizvadot pēdējās spēles, kā otrā komanda finālturnīrā varēja ieiet gan “Ventspils novads”, gan “ICE SCREAM”. Līdzīgi arī čempionāta otrā četrinieka komandām – VKM piektā vieta bija garantēta, bet uz sesto pretendēja gan “Lavīna”, gan “Ice Storm”.
 
2.apļa 6. un 7.kārtas spēļu rezultāti:
ICE SCREAM – Ventspils novads 6:8
SNOWFLAKES – Lavīna 1:9
Pērles – Ostas celtnieks 3:6
VKM – ICE STORM 7:5
 
Lavīna – VKM 7:5
Pērles – ICE SCREAM 8:4
SNOWFLAKES – ICE STORM 5:8
Ostas celtnieks – Ventspils novads 6:4
 
Pēc aizvadīto divu apļu spēļu rezultātiem astoņas čempionātā spēlējošās komandas ir sadalītas divos četriniekos, kas turpinās finālturnīra izspēli pēc page play – off sistēmas, pirmais četrinieks cīnīsies par medaļām, bet otrais par maksimāli augstākām vietām turnīra tabulā.
 
 
Čempionāta finālturnīrs aizsāksies 18. martā – pirmajā spēlē tiksies tabulā blakus esošo komandu pāri – pirmajā četriniekā tiks aizvadītas spēles starp 1. un 2.vietas ieguvējiem – komandām „Ostas celtnieks” un „Pērles”, kā arī starp 3. un 4.vietas ieguvējiem – komandām „Ventspils novads” un „ICE SCREAM”.
 
Spēles Pērles/Ostas celtnieks uzvarētājs jau būs izcīnījis sev vietu fināla cīņā par čempiona titulu, kas notiks 30.martā, bet zaudētājam būs papildus iespēja pusfināla spēlē cīnīties ar komandu Ventspils novads/ICE SCREM dueļa uzvarētāju par otru vietu finālspēlē. Savukārt, spēles Ventspils novads/ICE SCREM zaudētājam nāksies samierināties ar iespēju cīnīties par bronzas medaļām ar pusfināla spēles zaudētāju. Pēc tāda paša principa tiks noskaidroti finālisti arī otrajā četriniekā.
 
Finālturnīra izspēle:
Čempionāta spēles Olimpiskā centra ledus hallē var vērot visi interesenti bez maksas
 
Foto: komanda “Pērles”, VKK arhīvs
 
Čempionāta norisi un junioru komandas atbalsta Ventspils pilsētas pašvaldība,  Latvijas kērlinga asociācija, Olimpiskais centrs “Ventspils”.
 
 
 
 
 
 
Informāciju sagatavoja: Ventspils kērlinga klubs

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji