Komanda D.Regža/A.Regža dodas uz pēdējo šī gada ārzemju turnīru
Pasaules kērlinga tūres (WCT) „Mixed Doubles Curling Challenge” jaukto pāru turnīrs Šveicē, Urdorfā norisināsies no 15. līdz 17.decembrim. Šajās sacensībās piedalīsies Sporta kluba „OB” komanda D.Regža/A.Regža no Latvijas.
 
Sadarbībā ar pasaules kērlinga tūri par „Mixed Doubles Curling Challenge” turnīra titulu komandas sacentīsies trešo reizi, turklāt uzvarētājs iegūs 800 Šveices franku lielu naudas balvu. 15 komandu vidū startēs A.Brizgalova/A.Krušeļņickijs no Krievijas, R.Vanga/D.Ba no Ķīnas, K.Skasliene/M.Nedregotens no Norvēģijas un Dž.Pereta/M.Rioss no Šveices. Šīs komandas patlaban attiecīgi ierindojas pasaules tūres ranga pirmajās četrās vietās.
 
Komandas, sadalītas trijās grupās pa piecām, sākotnēji izspēlēs apļa turnīra kārtu. Pēc šīs kārta komandas tiks sarindotas pēc iegūtajiem rezultātiem, kur sešas labākās cīnīsies izslēgšanas kārtā, no kurām pirmo divu vietu ieguvējas uzreiz kvalificēsies pusfinālam.
 
Sporta kluba „OB” D.Regžas/A.Regžas komanda no Latvijas ielikta vienā grupā ar pasaules tūres ranga trešo (K.Skasliene/M.Nedregotens) un ceturto labāko komandu (Dž.Pereta/M.Rioss), turklāt šveicieši ir pašreizējie pasaules čempioni. Bez šīm D.Regžas/A.Regžas komandai pretim stāsies spēcīgā igauņu komanda un vēl viena komanda no Šveices, kuru vienīgo no grupā esošajām komandām D.Regža/A.Regža uzvarējuši pasaules kērlinga tūres posmos.
 
 
D.Regžas/A.Regžas komandas spēļu grafiks:
15.12. (pēc Latvijas laika)
13:45 – K.Skasliene/M.Nedregotens (Norvēģija)
18:30 – D.Rupa/K.Vunderlins (Šveice)
16.12. (pēc Latvijas laika)
11:45 – M.Turmane/H.Lills (Igaunija)
19:00 – Dž.Pereta/M.Rioss (Šveice)
 
 
 
 
 
Autore: Linda Mangale

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji