Sieviešu un vīriešu komandas sacentīsies par Rīgas atklātā čempionāta titulu
Nedēļas nogalē no 10. līdz 12.novembrim Kērlinga hallē tiks izspēlēts kārtējais „Rīgas atklātais kērlinga čempionāts”.
 
Čempionāta mērķis ir noskaidrot labākās kērlinga komandas uz ledus Rīgā. Katrai komandai, kura piedalīsies Rīgas čempionātā, ir garantētas divas spēles vīriešu konkurencē un divas spēles sieviešu konkurencē. Sacensības notiks saskaņā ar WCF (Pasaules Kērlinga Federācija) spēles un sacensību noteikumiem. Atkāpes no šiem noteikumiem ir atrunātas čempionāta nolikumā.
 
Šogad čempionātā piedalīsies deviņas sieviešu un septiņas vīriešu komandas no Rīgas, Ventspils un Talsiem. Gan sieviešu, gan vīriešu konkurencē ir pa divām junioru komandām. Dāmu komandu vidū Latvijas čempiones 2017 JKK/Rudzīte un daudzkārtējas Latvijas čempiones NICOLL/Regža, bet starp vīru komandām Latvijas vicečempioni 2017 CC Rīga/Trukšāns.
 
Sieviešu konkurencē komandas ir sadalītas trīs grupās, kur tiks aizvadīts apļa turnīrs. Pēc apļa turnīra aizvadīšanas viena labākā komanda no katras grupas un labākā no otro vietu ieguvējām pēc DSC rādītāja tiksies pusfinālā. Finālspēle un spēle par 3.vietu norisināsies svētdien, 12.novembrī plkst. 14:00.
 
Vīriešu konkurencē komandas ir sadalītas divās grupās, kur tiks aizvadīts apļa turnīrs. Pēc tā pusfinālam kvalificēsies katras grupas divas labākās komandas. Pusfināla uzvarētāji tiksies finālspēlē svētdien, 12.novembrī plkst. 16:30, paralēli šai spēlē tiks izspēlēta spēle par 3.vietu.
 
Čempionāts norisināsies Kērlinga hallē Rīgā, Biķernieku ielā 121H. Spēles varēs vērot tiešraidē. 
 
Ieeja čempionāta laikā BEZ MAKSAS – laipni lūgti!
 
 
Pateicamies  RĪGAS DOMES IZGLĪTĪBAS, KULTŪRAS UN SPORTA DEPARTAMENTAM par atbalstu un līdzdalību turnīra organizēšanā.
 
 
 
 
 
Informāciju sagatavoja: Kērlinga halle

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji