LČ kērlingā jauktajiem pāriem noskaidroti pusfinālisti
Šodien, 21.oktobrī Latvijas čempionātā kērlingā jauktajiem pāriem noslēdzās grupu turnīra kārta, pēc kuras bija zināmas tās komandas, kuras uzreiz iekļuva pusfinālā, kā arī grupu otrās un trešās vietas, kas cīnījās ceturtdaļfinālā par vietu pusfinālā.
 
A grupā nepārspēta palika I.Lindes/A.Veidemaņa komanda, kas pēdējā spēlē ar 6:4 uzvarēja konkurentus par pirmo vietu grupā D.Regžas/A.Regžas komandu, kuri ierindojās 3.vietā. Savukārt 2.vietu šajā grupā  ar trim uzvarām un vienu zaudējumu ieņēma S.Blumbergas/R.Gulbja komanda.
 
Otrā grupā šodien cīņa par pirmo vietu noritēja starp S.Jeskes/R.Jeskes un M.Bremanes/J.Bremaņa komandām. Tikai ekstra endā S.Jeskes/R.Jeskes komanda spēja izcīnīt savu ceturto uzvaru grupu turnīra kārtā, kas viņiem nodrošināja pirmo vietu grupā. Savukārt M.Bremanes/J.Bremaņa komandai nācās samierināties ar 2.vietu, bet 3.vietā palika I.Bērziņas/J.Rēdliha komanda, kas nodrošināja šo pozīciju pateicoties uzvarai pēdējā spēlē.
 
Līdz ar to pusfinālā uzreiz iekļuva I.Lindes/A.Veidemaņa un S.Jeskes/R.Jeskes komandas. Šo komandu pretinieki tika noskaidroti ceturtdaļfinālā, kur vienā duelī tikās D.Regžas/A.Regžas ar M.Bremanes/J.Bremaņa komandu, bet otrā S.Blumbergas/R.Gulbja ar I.Bērziņas/J.Rēdliha komandu. Pirmajā duelī sagrāvi ar 0:13 piedzīvoja M.Bremanes/J.Bremaņa junioru veidotā jaukto pāru komanda. Savukārt otrajā spēlē dominēja S.Blumbergas/R.Gulbja komanda, kas gala rezultātā uzvarēja I.Bērziņas/J.Rēdliha komandu ar 6:4.
 
Tas nozīmē, ka vienā pusfinālā tiksies I.Lindes/A.Veidemaņa ar D.Regžas/A.Regžas komandu, bet otrā S.Jeskes/R.Jeskes ar S.Blumbergas/R.Gulbja komandu. Pusfināla spēles tiks izspēlētās rīt, 22.oktobrī plkst. 10:00, savukārt cīņa finālā un par 3.vietu Latvijas čempionātā norisināsies plkst. 13:30. Šīs četras komandas jau ir nodrošinājušas vietu Pasaules kērlinga čempionāta Latvijas kvalifikācijas turnīrā jauktajiem pāriem. Tām tik atliek noskaidrot vietu sadalījumu Latvijas čempionātā, kur pirmās trīs vietas iegūs naudas summu (1.vieta – 2500 EUR, 2.vieta – 1250 EUR, 3.vieta – 750 EUR), kas palīdzēs sagatavoties kvalifikācijas turnīram.
 
Visas Latvijas kērlinga čempionāta jaukto pāru spēles norisinās Kērlinga hallē, Biķernieku ielā 121H, Rīgā. Ieeja bez maksas.
 
Latvijas čempionāta jaukto pāru komandas:
JKK – I.Bērziņa/J.Rēdlihs
KKR – I.Linde/A.Veidemanis
KKR – S.Jeske/R.Jeske
KKR – M.Prozoroviča/A.Krimskis
RKK – D.Zīle/A.Gavars
SK OB – D.Regža/A.Regža
TKK – M.Bremane/J.Bremanis
TKK – E.Bremane/A.Bremanis
TKK – H.Bidiņa/K.Vilks
VKK – S.Blumberga/R.Gulbis
 
Kērlinga klubu atšifrējums:
JKK – Jelgavas kērlinga klubs
KKR – Kērlinga klubs Rīga
RKK – Rudzīšu kērlinga klubs
SK OB – Sporta klubs „OB”
TKK – Talsu kērlinga klubs
VKK – Ventspils kērlinga klubs
 
 
 
 
Autore: Linda Mangale

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji