Augstas klases sieviešu kērlinga komandu spēles tiešraidē no Stokholmas
Šajā nedēļas nogalē pasaules kērlinga tūres (WCT) divi no posmiem norisināsies Eiropā. Pasaules spēcīgākās sieviešu kērlinga komandas tiksies „Stockholm Ladies Curling Cup” turnīrā Zviedrijā, bet vīriešu kērlinga komandas mērosies spēkiem „Swiss Basel Cup” turnīrā Šveicē.
 
Šogad norisināsies 13 pasaules kērlinga tūres (WCT) rīkotais „Swiss Cup Basel” turnīrs. No 28.septembra līdz 1.oktobrim Šveices pilsētā Bāzelē 32 vīriešu kērlinga komandas sacentīsies par „Swiss Cup Basel” titulu. Pagājušā gada uzvarētāja un titulētā N.Edina komanda no Zviedrijas startēs arī šogad. Bez šīs komandas turnīrā piedalīsies arī šī brīža pasaules ranga 1.vietā esošā S.Valšatada komanda no Norvēģijas, daudzas Eiropas top komandas, kā arī pašreizējie pasaules čempioni no Kanādas ar B.Gušu priekšgalā.
 
Tā pat kā Bāzelē, arī Stokholmā pulcēsies vienas no spēcīgākajām pasaules komandām. „Stockholm Ladies Curling Cup” turnīrā, kurš norisināsies no 29.septembra līdz 1.oktobrim, piedalīsies 20 sieviešu kērlinga komandas. Pagājušajā gadā šo turnīru uzvarēja mājinieku A.Haselborgas komanda. Arī šogad viņām iespēja ir uzvarēt, jo komanda atrodama dalībnieču starpā, lai gan šo iespēju viņām varētu patraucēt pašreizējā Eiropas čempione V.Moisevas komanda no Krievijas, bijušās pasaules čempiones no Šveices B.Feltčeres un A.Petcas komandas, kā arī citas spēcīgas Eiropas komandas, kam pievienojušās dalībnieces no Japānas, Ķīnas, Dienvidkorejas un ASV. Šis turnīrs piedāvā, ar komentāriem angļu valodā, noskatīties četras grupu turnīra spēles un izšķirošās spēles, ar finālu svētdien, 1.oktobrī plkst. 14:00 pēc Latvijas laika.
 
Spēles tiešraidē 29.09. pēc Latvijas laika:
14:30 S.Tirinzoni (Šveice) : S.Fudžisava (Japāna)
 
19:00 A.Haselborga (Zviedrija) : J.Džianga (Ķīna)
 
Spēles tiešraidē 30.09. pēc Latvijas laika:
10:00 A.Petca (Šveice) : A.Fleminga (Skotija)
 
14:30 B.Vanga (Ķīna) : A.Sidorova (Krievija)
 
19:00 Ceturtdaļfināls
 
Spēles tiešraidē 01.10. pēc Latvijas laika:
10:00 Pusfināls
 
14:00 Fināls
 
 
 
 
Autore: Linda Mangale

 

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji