Latvijas jauktā kērlinga izlase dodas uz turnīru Šveicē

No 23. līdz 24.septembrim Latvijas jauktā kērlinga izlase piedalīsies „Victoria-Trophy 2017” Bāzelē, Šveicē.
 
Šis turnīrs Latvijas izlasei būs pēdējais pirms viņi uzsāks startu pasaules jaukto kērlinga komandu čempionātā, kurš notiks Šveices kalnu kūrortā Šamperī no 6. līdz 14.oktobrim.
 
„Victoria-Trophy 2017” piedalīsies 26 komandas, kuras sākotnēji sadalītas pa divām grupām. Katrai komandai šajā turnīrā garantētas piecas spēles. Pirmās trīs grupu spēles Latvijas izlase aizvadīs 23.septembrī plkst. 09:15, 12:45 un 16:15 pēc Latvijas laika. Pirmās spēles pretinieks ir „CRB Junioren 2” komanda no Šveices. Nākamo divu grupas spēļu pretinieki būs zināmi pēc pirmās izspēlētās spēles.
 
Atkarībā no grupas trīs spēļu rezultātiem, visas komandas pēc tam tiks sarindotas no 1. līdz 12.vietai un no 13. līdz 26.vietai. Zemākā ranga komandas cīnīsies par „Victoria Cup” kausu, savukārt labākās 12 komandas sacentīsies par „Victoria-Trophy 2017” titulu.
 
Latvijas jauktās kērlinga izlases sastāvs: Jānis Rudzītis (skips), Jeļena Rudzīte, Ritvars Graumanis, Dace Spilnere-Pūciņa.
 
 
Latvijas jauktās izlases galvenie atbalstītāji - LIVE RīGA (www.liveriga.com), Latvijas Nafta (www.latvijasnafta.lv) un OKS (smērvielas, aerosoli un apkopes materiāli) oficiālais izplatītājs Latvijā (www.okstrade.lv); atbalstītāji - SIA "ALD Automotive", SIA "Glazūra AG", SIA "Aquasystems", SIA "MXV".
 
 
 
 
Autore: Linda Mangale

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji