Astoņām stiprākajām Latvijas komandām gaidāms saspringts kvalifikācijas spēļu grafiks

Līdz Eiropas kērlinga čempionāta Latvijas kvalifikācijas turnīram atlicis vien mēnesis. No 21.augusta komandas uzsākušas treniņus uz ledus un aktīvi piedalās Latvijas, un ārzemju turnīros, lai labāk sagatavotos šīm sacensībām. Tās norisināsies no 27.septembra – 1.oktobrim Kērlinga hallē, Biķernieku ielā 121H.

Lai noskaidrotu vīriešu un sieviešu kērlinga komandas, kuras pārstāvēs Latviju Eiropas kērlinga čempionātā Sanktgallenē, Šveicē no 17. – 25.novembrim, šajā sezonā tiks rīkots kvalifikācijas turnīrs. Tajā piedalīsies pirmo četru vietu ieguvējas iepriekšējā Latvijas kērlinga čempionātā gan sieviešu, gan vīriešu konkurencē.

Turnīrā startēs Nicoll/Regža, JKK/Staša-Šaršūne, JKK/Rudzīte un RKK/Bērziņa komandas sieviešu konkurencē. Savukārt vīriešu konkurencē cīņa par nokļūšanu uz Eiropas kērlinga čempionātu notiks starp TKK/Bremanis, KKR/Trukšāns, Junkers Bosch/Smilga un A41/Gulbis komandām.

Pirmajās trijās dienās komandas izspēlēs divu apļu turnīru – pa sešām spēlēm katra. Pēc tām noskaidrosies divas labākās sieviešu un vīriešu komandas, kuras turpinās savstarpēju cīņu līdz divām uzvarām, kur uzvarētājs gan sieviešu, gan vīriešu konkurencē kļūs par Latvijas izlases komandu un dosies uz Eiropas kērlinga čempionātu.

 

Autore: Linda Mangale

 

 

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji