Šodien sākas Darbadienu līga

2017./2018.gada sezonas pirmā nedēļa vēl nav galā, kad jau tiks izspēlētas pirmās spēles pirmajos sezonas turnīros. Vienlaicīgi ar „Ventspils kausu 2017”, šodien četras komandas uzsāks dalību Darbadienu līgas PURENN posmā.

Kērlinga halles un Sporta kluba „OB” rīkotais Darbadienu līgas PURENN posms norisināsies no 24.augusta – 9.novembrim katru pirmdienu un ceturtdienu no plkst.19:30 – 21:30. Komandas izspēlē viena apļa turnīru, kur viena spēle ir 8 endi, ievērojot laika limitu.

Šajā posmā kopumā piedalīsies deviņas komandas, kuru starpā ir divas ratiņkrēslu kērlinga komandas – OPA! un Alliance, divas senioru komandas – SKOB/Regža un Seniores, junioru sieviešu komanda – Maziņās, Eiropas kvalifikācijas turnīra dalībnieces – NICOLL/Regža, divas jauktās komandas – Laimīgie un KK Rīga/Vonda un jaunpienācēji – komanda Pārtija. 24.augustā posmu uzsāks divi dueļi, kas norisināsies starp OPA! un komandu Laimīgie, savukārt otrā mačā tiksies Seniores un komanda Aliance. Visas Darbadienu līgas spēles tiks izspēlētas Kērlinga hallē, Biķernieku ielā 121H.

 

 

Autore: Linda Mangale

 

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji