Latvijas jaukto pāru kērlinga izlase PČ apakšgrupas spēļu kārtu noslēdz 1.vietā

Latvijas izlase pasaules čempionāta kērlingā jauktajiem pāriem apakšgrupas turnīru noslēdz ar uzvaru pār Horvātiju un gaida komandu, kura viņiem stāsies pretim astotdaļfinālā.

Jau vakar, pirms spēles ar Horvātijas izlasi, bija zināms, ka Latvijas izlase savā apakšgrupā ieņems 1.vietu pēc šīs spēļu kārtas un cīnīsies astotdaļfinālā. Piektajā pasaules čempionāta dienā spēle pret Horvātiju norisinājās 21:00 pēc Kanādas laika. Pārliecinoši ar rezultātu 7:1 tika svinēta septītā uzvara, aizvadot turnīru bez zaudējumiem.

Trenera Ritvara Gulbja pēcspēles komentārs:
Spēle nesolījās būt grūta, tāpēc aicināju koncentrēties uz savām lietām un niansēm, gatavojoties nākamajām spēlēm. Horvāti spēlēja ļoti vāji. Pašiem bija vairāk izaicinājums ar ledus lasīšanu un akmeņu vadīšanu. Gala rezultāts 7:1. Rīt noskaidrosies visas komandas, kas tiek tālāk un tad jau redzēsim, kas nāks mums pretī.

Latvijas izlases spēļu rezultāti:
Latvija:Japāna – 8:4
Latvija:Baltkrievija – 11:4
Latvija:Ungārija – 6:5
Latvija:Brazīija – 11:3
Latvija:Somija – 10:7
Latvija:Igaunija – 6:4

Latvija:Horvātija – 7:1

 

Pasaules čempionāta kērlingā jauktajiem pāriem astotdaļfinālā iekļūst katras grupas (kopumā piecas) trīs labākās komandas. Kad visas apakšgrupu spēles tiks izspēlētas un noskaidrots galīgais vietu sadalījums grupās, tad 4.vietas komanda ar labāko LSD metienu būs kā pēdējā, kura iegūs iespēju sacensties astotdaļfinālā. Pēc tam visas komandas tiks sakārtotas no pirmās līdz 16. pēc LSD metiena. Astotdaļfinālā sacentīsies 1.vieta ar 16.vietu, 2.vieta ar 15.vietu, 3.vieta ar 14.vietu utt. Latvijas izlasei šodien spēļu nav, līdz ar to viņiem atpūta un iespēja gatavoties astotdaļfinālam, kura pretinieks būs zināms šonakt. Pirmā astotdaļfināla sesija sāksies 28.aprīlī plkst. 18:00 pēc Latvijas laika, savukārt otrā – 21:30.

Latvijas izlases sastāvs: Santa Blumberga, Andris Bremanis
Treneris: Ritvars Gulbis

Pasaules čempionāta kērlingā jauktajiem pāriem visu spēļu grafiks pieejams: http://www.worldcurling.org/wmdcc2017/schedule
Pasaules čempionāta kērlingā jauktajiem pāriem spēļu rezultāti pieejami: http://www.worldcurling.org/wmdcc2017/livescores
Pasaules čempionāta kērlingā jauktajiem pāriem spēļu tiešraides pieejamas: https://www.youtube.com/channel/UCAKIdgLUYV-Z1DM0_W_Z_gA
 

 

Izlase pasaules čempionātā kērlingā jauktajiem pāriem piedalās ar Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministrijas, Latvijas Komandu sporta spēļu asociācijas un Latvijas Kērlinga asociācijas atbalstu.

Turam par Jums VISUS īkšķus!!!!!
2017-04-27 10:53:25

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji