„Latvian Mixed Doubles Curling Cup II” pusfinālā iekļūst I.Rudzītes/A.Zenteļa komanda

„Latvian Mixed Doubles Curling Cup II” jaukto pāru kērlinga turnīrs norisinās Kērlinga hallē no 6. – 9.aprīlim. Vakar noslēdzās grupu turnīrs. Pēc grupu turnīra A apakšgrupā S.Blumbergas/A.Bremaņa komanda, gūstot uzvaras visās spēlēs, ierindojās 1.vietā. I.Lindes/A.Veidemaņa komanda ar divām uzvarām un diviem zaudējumiem grupu turnīru noslēdza 5.vietā, savukārt D.Zīles/J.Rēdliha komandai tā arī neizdevās izcīnīt uzvaras, paliekot pēdējā vietā grupā. B apakšgrupā 4.vietu ar divām uzvarām un diviem zaudējumiem izcīnīja I.Rudzītes/A.Zenteļa komanda. Šāds pats uzvaru un zaudējumu skaits bija arī J.Rudzītes/J.Rudzīša komandai, tomēr sliktāks LSD rādītājs viņus ierindoja 5.vietā.

Pēc vietu sadalījuma katrā no apakšgrupām tika noskaidroti ceturtdaļfinālisti. Vienā no ceturtdaļfināla pāriem tikās S.Blumbergas/A.Bremaņa un I.Rudzītes/A.Zenteļa komandas. Šajā duelī, aizvadot precīzāk pēdējos spēles endus, uzvarēja I.Rudzīte/A.Zentelis, līdz ar to iekļūstot šī turnīra pusfinālā. Pārējām komandām no Latvijas neizdevās iekļūt labāko astoņniekā, līdz ar to tās šodien sacentīsies par vietu sadalījumu no 9. – 16.vietai.

A grupas rezultāti:
I.Linde/A.Veidemanis – D.Zīle/J.Rēdlihs (Latvija) 9:4
S.Blumberga/A.Bremanis – B.Biro/O.Kaloksejs (Ungārija) 13:4

S.Blumberga/A.Bremanis – I.Rudzīte/A.Zentelis (Latvija) 6:8 (ceturtdaļfināls)

B grupas rezultāti:
J.Rudzīte/J.Rudzītis – A.Dudeka/M.Pažeks (Polija) 16:3
I.Rudzīte/A.Zentelis – Dž.Eitkena/B.Mauts (Skotija) 0:9

Šodien plkst. 11:15 pirmajā pusfināla pārī sacentīsies I.Rudzītes/A.Zenteļa komanda ar J.Maisneres/A.Būtnera komandu no Vācijas, kuriem grupu turnīrā viņi piekāpās ar 8:11. Savukārt otrajā pusfināla spēlē tiksies A.Brizgalova/A.Krušeļņickija komanda no Krievijas ar Skotijas Dž.Eitkenas/B.Mauta komandu. Attiecīgi plkst. 13:45 un plkst. 15:45 tiks izspēlēts fināls un spēle par 3.vietu.

Spēles klātienē Kērlinga hallē, Biķernieku iela 121H var klātienē skatīties bez maksas.

Spēļu grafiks: http://kerlingahalle.lv/lmdcc/?page_id=23
Rezultātiem iespējams sekot līdz: http://kerlingahalle.lv/lmdcc/?page_id=616
Tiešraides video no halles: http://kerlingahalle.lv/tiesraide/

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji