Spriedze Ventspils čempionātā kērlingā pirms regulārā čempionāta pēdējām spēlēm

Svētdien, 19. februārī, Olimpiskā centra “Ventspils” Ledus hallē notika Ventspils pilsētas 15. atklātā čempionāta kērlingā 2. apļa 4. un 5. kārtas spēles, kas noslēdzās ar šādiem rezultātiem:

4.kārta:
Ostas celtnieks - Pērles   6:9
SNOWFLAKES - ICE STORM 0:8  
VKM - ICE SCREAM 2:8
Ventspils novads - Lavīna 5:3

5.kārta:
VKM - ICE STORM - 9:10
Lavīna - Pērles   7:5
Ventspils novads - SNOWFLAKES  9:4  
ICE SCREAM - Ostas celtnieks 4:8 

 

KOPVĒRTĒJUMS:

Vieta

Komanda

Spēles

Uzvaras

Zaudē jumi

1.

Pērles

 12

10

2

2.

Ostas celtnieks

 12

 9

3

3.

Lavīna

 12

 7

5

4.

Ventspils novads

 12

 7

5

5.

ICE SCREAM

 12

 6

6

6.

VKM

 12

 5

7

7.

ICE STORM

 12

 4

8

8.

SNOWFLAKES

 12

 0

12

Pilns kopvērtējums pieejams šeit.

Ventspils pilsētas 15. atklātajā čempionātā kērlingā astoņas komandas aizvada regulāro čempionātu - divus savstarpējo spēļu apļus, pēc kura rezultātiem komandas tiks sadalīties divos četriniekos - labākās četras finālā cīnīsies par medaļām, bet pārējās mazajā finālā par piekto vietu.

Labāko četriniekā vietas jau ir nodrošinājušas komandas Pērles un Ostas celtnieks. Regulārajā čempionātā katrai komandai vairs atlikušas tikai divas spēles, kurās vēl četras komandas - Lavīna, Ventspils novads, ICE SCREAM un VKM iesaistīties cīņā par atlikušajām divām vietām finālā. Turklāt finālisti tiks noskaidroti savstarpējās spēlēs - komandai ICE SCREAM vēl būs jātiekas gan ar Lavīnu, gan Ventspils novada vīriem, bet komandai VKK būs jācīnās ar Ventspils novadu un jāspēj uzvarēt regulārā čempionāta priekšgalā esošās Pērles.

Čempionāta nākamās spēles notiks 5. martā.

Kluba junioru komandas SNOWFLAKES un ICE STORM čempionātā startē ar Ventspils pilsētas pašvaldības un Olimpiskā centra „Ventspils” atbalstu. Čempionāta norisi atbalsta Ventspils pilsētas pašvaldība un Latvijas Kērlinga asociācija.

Ventspils kērlinga klubs

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji