Eiropas spēcīgākās kērlinga lielvalstis uzvar čempionu tūres turnīros

Jau ceturto gadu sadarbībā ar CCT(Curling Champions Tour) Hamburgā, Vācijā norisinājās vīriešu kērlinga turnīrs. German Masters titulu šogad ieguva S.Wlastad komanda no Norvēģijas, kura finālā pārspēja K.Smith komandu no Skotijas ar 6:3. Līdz sestajam endam spēle noritēja punkts punktā. Visu izšķīra komandu sniegums septītajā endā, kur pēc neveiksmīga Skotijas komandas skipa pēdējā metiena, S.Walstad pēdējais metiens ļāva iegūt trīs punktus. Astotajā endā Skotijas komandai neizdevās atspēlēties, līdz ar to atzīstot zaudējumu.

Šo finālspēli un vēl septiņas no šī turnīra spēlēm ar komentāriem angļu valodā iespējams noskatīties CCT YouTube kanālā: https://www.youtube.com/user/curlingchampionstour

Glāzgovā, Skotijā, piedaloties spēcīgām Eiropas un pasaules komandām, 10. Glynhill Ladies International sieviešu kērlinga turnīra titulu izcīnīja mājinieces. Skotijas komandai tas nebija izdevies kopš pirmā CCT rīkotā turnīra. E.Muirhead skipotā komanda, piektajā endā nozogot trīs punktus, atradās vadībā ar 7:3 pār A.Paetz komandu no Šveices. Sestajā endā zaudējot vēl vienu punktu, Šveices komandai tā arī neizdevās atgūties šajā spēlē, piekāpjoties ar 3:8.

Ar komandas no Šveices M.Jaeggi/M.Freiberger uzvaru noslēdzies pirmais Gefle Mixed Doubles turnīrs Zviedrijā. Finālspēlē norisinājās duelis starp divām Šveices jaukto pāru komandām. M.Jaeggi/M.Freiberger  komandai, pārliecinoši pārspējot M.Gribi/R.Gribi komandu ar 7:1, turnīrs noslēdzās ar bilanci 6:0(U:Z). Savukārt cīņa par 3.vietu norisinājās starp komandām no Zviedrijas, kur pārāka izrādījās A.Norberg/V.Stenberg komanda, ar 8:7 pieveicot J.Heldin/A.Sjoberg. Sporta kluba OB pārstāvētā komanda no Latvijas D.Regža/A.Regža spēja kvalificēties ceturtdaļfinālam, kurā tomēr nācās piekāpties 3.vietas ieguvējiem A.Norberg/V.Stenberg komandai no Zviedrijas ar 3:7. D.Regža/A.Regža jauktajam pārim turnīrs noslēdzās ar trīs uzvarām un diviem zaudējumiem.

Visu trīs turnīru spēļu rezultāti pieejami: http://www.curlingchampionstour.org/
 

Raksta autore: Linda Mangale

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji