Pasaules čempioni dominē kērlinga turnīros Šveicē un Nīderlandē

Bernese Ladies Cup turnīrs no 12.-15.janvārim tika aizvadīts Bernē, Šveicē. Finālspēle norisinājās starp divām Šveices komandām, kuras līdz šai spēlei turnīrā bija ieguvušas tikai uzvaras. Spēle ritēja punkts punktā un tikai pēdējais akmens pēdējā endā noteica turnīra uzvarētāju, par kuru otro reizi trīs gadu laikā kļuva A.Paetz komanda, pārspējot pagājušā gada turnīra uzvarētāju S.Tirinzoni ar 4:3. Jāpiemin, ka S.Tirinzoni komanda visu turnīru nospēlēja trīs cilvēku sastāvā, jo viena no spēlētājām jau pirms turnīra bija guvusi traumu. Par 3.vietu cīņa notika starp B.Wang komandu no Ķīnas un V.Moiseeva komandu no Krievijas, kur ar 4:1 pārāka izrādījās komanda no Ķīnas. Neviena komanda no Latvijas šajā turnīrā nepiedalījās.

Dutch Masters Mixed Doubles turnīrā Zoetermeer pilsētā, Nīderlandē par uzvarētājiem spraigā spēlē kļuva jauktā pāra komanda no Krievijas A.Bryzgalova/A.Krushelnitsky, kura, pēdējā endā ar lielisku take-out metienu, pārspēja spēcīgo komandu no Skotijas G.Aitken/B.Mouat ar 7:6. Šīs abas komandas turpina dominēt CCT turnīros un pelnīti atrodas pirmajās vietās CCT rangā. Par 3.vietu cīnījās komanda no Skotijas J.McCleary/L.McCleary ar A.Norberg/V.Stenberg komandu no Zviedrijas. Šajā duelī pārāka izrādījās Skotijas komanda ar 11:5. Vērts pieminēt, ka Zviedrijas komandas pārstāve A.Noeberg agrāk spēlējusi sieviešu komandā un savas karjeras laikā izcīnījusi divas Olimpiskās zelta medaļas, trīs pasaules čempiones titulus, kā arī septiņas reizes uzvarējusi Eiropas čempionātos. Dutch Masters Mixed Doubles turnīrā piedalījās Sporta kluba OB komanda no Latvijas D.Regža/A.Regža. Ar izcīnītu vienu uzvaru četrās spēlēs D.Regža/A.Regža komanda nekvalificējās ceturtdaļfinālam.

Abu turnīru visu spēļu rezultāti: http://Curling Champions Tour
Spēles atkārtojumā ar komentāriem angļu valodā no abiem turnīriem pieejamas CCT YouTube kanālā: https://www.youtube.com/user/curlin...

 

 

Raksta autore: Linda Mangale

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji