Latvijas junioriem Pasaules kērlinga čempionātā pirmās uzvaras

Latvijas junioru puišu izlase Pasaules čempionāta B grupas pirmajā dienā ar pārliecinošu rezultātu 10:2 pārspēja vienaudžus no Austrālijas. Savukārt meiteņu izlase ar 13:5 sakāva Rumānijas izlasi.

Raimonds Vaivods, puišu izlases treneris:

"Spēles sākumu abas komandas aizvadīja lielas spriedzes apstākļos. Mūsu puišiem un daudzām valstu komandām šobrīd grūtības sagādā neierastais arēnas plašums, akustika un "īpaši jūtīgais" ledus, kas nepiedod ne mazāko kļūdu mešanas tehnikā. Pakāpeniski aprodot ar ledus apstākļiem un sakārtojot domas puiši spēles otrajā pusē būtiski uzlaboja sniegumu un piespieda austrāliešus vairākkārt kļūdīties, veicot izšķirošo izrāvienu 5.endā, kad tika gūti pieci punkti. Nākamā spēle pret Lietuvu, domāju, būs ļoti līdzīga un rezultātu iespējams izšķirs atsevišķas spēļu epizodes spēles noslēgumā".

Santa Blumberga, meiteņu izlases trenere:

“Rumānijas meitenes pazīstam pat ļoti labi, tāpēc zinājām, ko sagaidīt un kā spēlēt. Ja neskaita spēles vidū neveiksmīgi zaudētus 5 punktus, nospēlējām labi. Īpaši prieks par Zanes un Megijas debiju šāda mēroga sacensībās. Pirmā spēle nospēlēta godam. Tagad meitenes atpūšas un gatavojas rītdienas cīņai ar Skotijas vienaudzēm. Rītdienas spēle solās būt spraiga un esam gatavas sīvai cīņai par katru akmeni”.

Trešdien, 4.janvārī,  plkst. 17:00 meitenes cīnīsies ar Skotijas vienaudzēm, bet puiši - plkst. 21:00 ar Lietuvas izlasi.

Latvijas puišu izlases spēļu grafiks (pēc Latvijas laika):

4. janvāris, plkst. 21.00 LIETUVA / LATVIJA

5. janvāris, plkst. 17.00 LATVIJA / KRIEVIJA

6. janvāris, plkst. 17.00 ITĀLIJA / LATVIJA

7. janvāris, plkst. 17.00 ČEHIJA / LATVIJA

8. janvāris, plkst. 13.00 LATVIJA / AUSTRIJA

(Video tiešraide https://www.youtube.com/worldcurlingtv )

 

Komandas spēļu ieraksti būs pieejami: http://livestones.curlcoach.com


 

Latvijas meiteņu izlases spēļu grafiks (pēc Latvijas laika):

4. janvāris, plkst. 17.00 SKOTIJA / LATVIJA

5. janvāris, plkst. 13.00 SPĀNIJA / LATVIJA

6. janvāris, plkst. 13.00 LATVIJA / ČEHIJA

7. janvāris, plkst. 13.00 LATVIJA / IGAUNIJA
(Video tiešraide https://www.youtube.com/worldcurlingtv

8. janvāris, plkst. 17.00 LATVIJA / NORVĒĢIJA

 

Pilns spēļu kalendārs pieejams http://www.curlingevents.se/wjbcc-schedule/

Spēļu rezultātiem būs iespējams sekot līdzi čempionāta mājaslapā:http://www.curlingevents.se

Pasaules junioru kērlinga čempionāta B grupas sacensības no 3 līdz 10. janvārim notiek Estersundā, Zviedrijā. Tajā piedalās 44 puišu un meiteņu komandas no 27 valstīm. Trīs labākās puišu un meiteņu komandas nodrošinās vietu A grupā.

 

Izlases sacensībās piedalās ar Latvijas izglītības un zinātnes ministrijas, Latvijas komandu sporta spēļu asociācijas un Latvijas kērlinga asociācijas atbalstu.

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji