Junioru puišu izlase piedalīsies Esbjerg Junior Open sacensībās Dānijā

 

No 1. līdz 5. decembrim Latvijas junioru vīriešu izlase piedalīsies Esbjerg Junior Open, Esbjergā, Dānijā. Sacensības Esbjergā ir otrais posms jaunajā Ziemeļu junioru kērlinga tūrē (Nordic Junior Curling Tour), kuru šī gada vidū izveidoja četras Skandināvijas valstis – Zviedrija, Somija, Norvēģija un Dānija, un kurš jau ieguvis Pasaules kērlinga federācijas (WCF) un BalancePlus finansiālu atbalstu. Sacensību tūre ir izveidota ar mērķi palielināt Skandināvijas junioru komandu sacensību spēļu skaitu un dalību tajā nosaka stingri noteikta valstu un organizatoru kvotu sistēma.

 

 

Sacensībās piedalīsies 12 puišu komandas un šoreiz tās īpašas padarīs vairāku sociālo pasākumu un komandas treneru sesiju norise. Mūsu puišu komanda, kura būs vienīga Skandināvijas valstu nepārstāvošā komanda, startēs A grupā ar komandām:

Team Haubjerg (Dānijas junioru vīriešu izlase)

Team Mesloe (Norvēģija)

Team Engqvist (Zviedrija)

Team Granit (Zviedrija)

Team Alternates (Dānija)

Mūsu komanda pirmo spēli aizvadīs piektdien, 2.decembrī, plkst.16:30 (pēc Latvijas laika) pret principiālajiem pretiniekiem - Team Granit no Zviedrijas. Šī komanda tūres kopvērtējumā šobrīd ir 3.vietā, un mūsu puiši atzina tās minimālu pārākumu EJCT Harnosand izslēgšanas spēlēs.

Turpmākie spēļu pretinieki grupā un izslēgšanas spēlēs būs atkarīgi no iepriekšējo spēļu rezultātiem.

 

Latvijas junioru vīriešu izlases trenera R.Vaivoda komentārs:

Šajās sacensībās īpašu uzmanību veltīsim komandas spēlētāju un trenera sadarbības uzlabošanai un rutīnām. Spēlējot savu spēli - puišu komandai ir visnotaļ labas izredzes sacensībās iegūt augstu vietu”.

Spēļu rezultāti, video intervijas un bildes būs pieejamas sacensību mājaslapā: http://www.nordicjuniorcurling.net/tournaments/34 un https://www.facebook.com/nordicjuniorcurling

Wi-Fi pieejamības gadījumā spēles tiešsaistes un ierakstu režīmā varēs vērot http://livestones.curlcoach.com/events

 

Latvijas junioru vīriešu izlases sastāvs:

Gundars Bremanis, Anrijs Mikus Briežkalns, Kristaps Vilks, Jānis Bremanis, Andris Bremanis.

 

 

Latvijas junioru vīriešu izlase sacensībās piedalās ar Latvijas izglītības un zinātnes ministrijas, Latvijas komandu sporta spēļu asociācijas un Latvijas kērlinga asociācijas atbalstu.

 

Pēc aizvadītajām 2 kārtām viss pārliecinošāko sniegumu turnīrā demonstrē Zviedrijas komandas. Katrs celiņš pēc krituma ļoti atšķirās, tāpat arī katra celiņa puses, 4 līdz 9 pēdas uz centru. Īsta loterija... Rīt 11:30 pēc Latvijas laika spēle pret Dānijas junioru izlasi. Bildes un komentāri LKA Facebook vietnē zem atbilstošā raksta. Diemžēl hallē pieejamā interneta kvalitāte ir nedroša, sekojam līdzi dažādiem resursiem. 17:30 pēc Latvijas laika noslēdzošā grupu spēle.
2016-12-03 01:29:53
Turam īkšķus!!! VEIKSMI !!!
2016-11-30 12:34:14

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji