Kērlinga apmācības Ventspilī turpinās
Ventspils kērlinga klubs aicina iepazīt olimpisko sporta veidu – kērlingu! Pirmā apmācību nodarbība uz ledus sekmīgi aizvadīta jau pagājušajā svētdienā, taču tas nav šķērslis nākošajās nodarbībās pievienoties jauniem interesentiem.
 
Kērlings ir spēle, kuru var spēlēt visi – sākot no jauniešu, līdz senioru vecumam. Lai sāktu spēlēt kērlingu, iesākumā pietiks ar vēlmi pamēģināt un nedaudz sportiska azarta. Tāpēc Ventspils kērlinga klubs aicina – nāciet, mācieties un spēlējiet kopā ar mums! 
 
Kērlingā izmaksas parasti sedz paši sportisti, taču rudenī, nu jau tradicionāli vairākus gadus, visiem interesentiem, kuri vēlas apgūt kērlinga spēli, Ventspils kērlinga klubs ar Ventspils pilsētas domes, Olimpiskā centra „Ventspils” un Latvijas Kērlinga asociācijas atbalstu ir sagādājis lielisku iespēju – četrās nedēļas nogalēs bez maksas apgūt kērlinga spēles iemaņas.
 
Aicinām ikvienu interesentu, sākot no 12- 13 gadu vecuma (diemžēl, jaunākiem būs par grūtu, jo kērlinga akmens sver gandrīz 20 kg). Trīs nodarbībās Ventspils kērlinga kluba biedru vadībā būs iespēja apgūt kērlinga spēles pamatus – iepazīties ar kērlinga spēles noteikumiem, apgūt spēles un treniņu iemaņas, kērlinga spēlētāja ētikas kodeksu. Kērlingu tā īsti var saprast tikai pašam izmēģinot, un kas zina – var būt tieši kērlings ir jūsu sporta veids! 
 
Gaidām Jūs Olimpiskā centra “Ventspils” ledus hallē: 
 
Svētdien, 9.oktobrī 
plkst.10.00-11.30 – nodarbības uz ledus
                                                          
Svētdien, 16.oktobrī 
plkst.09.30-11.30 – nodarbības uz ledus
                       
Svētdien, 23.oktobrī 
plkst. 09.00 -11.30 – nodarbības uz ledus
 
Vēl piebilstams, ka kērlinga spēlētājam ir nepieciešams ērts, vidēji silts sportisks apģērbs, cimdi un maiņas sporta apavi (ja kājas ir salīgas, vēlams apavos ielikt zolītes ar foliju). Uz ledus neklājas kāpt ar ielas apaviem. Kērlinga inventāru – birsti un slīdzoli varēs saņemt hallē.
 
Ventspils kērlinga klubs

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji