Turīnas olimpiskais zelts no Kanādas atceļo uz Latviju
No 6. līdz 9. oktobrim Rīgā viesosies 2006. gada Turīnas Olimpisko spēļu čempions kērlingā Džeimijs Korabs (Jamie Korab), piedaloties vairākos kērlinga popularizēšanas pasākumos. To laikā dalībniekiem būs iespēja gan uzdot interesējošos jautājumus, gan fotografēties kopā ar Džeimiju un viņa olimpisko zelta medaļu.
 
Sākotnēji tika plānots, ka Kanādas sportists Rīgā ieradīsies tikai 6. oktobra vakarā, bet nu ir kļuvis skaidrs, ka kērlinga čempions būs pieejams jau dienu agrāk.
 
6. un 7. oktobrī tiks apmeklētas vairākas Rīgas skolas, dodot iespēju dažādu vecumu skolēniem uzzināt vairāk par kērlingu, kā arī pašiem sacensties mini kērlingā.
 
Savukārt visiem pārējiem interesentiem - gan jauniešiem, gan pieaugušajiem - būs iespēja spert pirmos soļus uz ledus kopā ar olimpisko čempionu. Treniņi interesentiem bez priekšzināšanām notiks šādos laikos:
6. oktobrī plkst. 19:30-21:30,
8. oktobrī plkst. 11:00-13:00 un 20:00-22:00,
9. oktobrī plkst. 15:00-17:00.
 
Džeimijs Korabs ir sagatavojis arī aizraujošu prezentāciju par to, kā viņš nonāca līdz Turīnas Olimpisko spēļu zeltam, kurā aicināts piedalīties ikviens, iepriekš piesakoties. Prezentācija notiks 9. oktobrī pulksten 12:00-14:00, pasākuma norises vieta vēl tiks precizēta. Prezentācija un treniņi notiks angļu valodā ar tulkojumu latviešu valodā.
 
Dalību kērlinga treniņos Kērlinga hallē Rīgā, Biķernieku ielā 121h un prezentācijā var pieteikt, sūtot e-pastu uz curling@curling.lv vai zvanot pa tālruni +371 29535379. Dalība visos pasākumos ir bez maksas.
 
Kanādas izlases spēlētājs Džeimijs Korabs Latvijā viesojas Pasaules Kērlinga Federācijas (WCF) programmas Olympic Celebration Tour ietvaros sadarbībā ar Latvijas Kērlinga asociāciju. Programmas mērķis ir iedvesmot cilvēkus izmēģināt kērlingu, lai realizētu savu olimpisko sapni. Programmas ietvaros viņu pavadīs arī WCF kērlinga instruktors Darels Els (Darrell Ell).
 
Plašāka informācija informācija par Džeimiju Korabu pieejama Wikipedia angliskajā versijā: en.wikipedia.org/wiki/Jamie_Korab
 
Ja jums ir draugi, radi vai paziņas, kas vēlas izmēģināt kērlingu vai arī paši personīgi vēlaties tikties ar olimpieti, nekautrējieties pievienoties!

 

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji