Čehijā vīriešu izlasei viens panākums četrās spēlēs
Nedēļa nogalē Latvijas vīriešu izlase Prāgā, Čehijā piedalījās pirmajā ārvalstu turnīrā šajā sezonā Kolibris Cup, kas ir daļa no gatavošanās plāna novembra otrajā pusē gaidāmajam Eiropas čempionātam.
 
Turnīrs notika pēc trīsmīnusu sistēmas, tātad pēc trešā zaudējuma komanda izstājas. Kaut gan mūsu komanda bija izsēto statusā un turnīrs bija jāsāk tikai no otrās kārtas, izloze izrādījās ļoti neveiksmīga - jau pirmajā spēlē A zarā bija jātiekas ar Krushylnitskiy komandu no Krievijas, kurai piedzīvots zaudējums ar 2:6. Šī komanda vēlāk kļuva arī par visa turnīra uzvarētājiem.
 
B zarā mūsu komanda piedzīvoja vēl vienu zaudējumu Jasiecki komandai no Polijas ar 4:6 un cīņas bija jāturpina C zarā. Spēlē pret Načeradská no Čehijas izdevās tikt pie pirmā panākuma ar 6:5, bet turnīrs noslēdzās ar zaudējumu Hallström komandai no Zviedrijas ar 3:10, kas noslēgumā ieņēma dalītu 5.-8. vietu.
 
Ar vienu panākumu četrās spēlēs Latvijas vīriešu izlase turnīrā Kolibris Cup ieņēma dalītu 17.-20. vietu 24 komandu konkurencē. Par turnīra uzvarētājiem kļuva Krushylnitskiy (Krievija), otrie - Hoferka (Čehija), bet trešie finišēja Muskatewitz (Vācija).
 
Visu spēļu rezultāti un kopvērtējums pieejams turnīra mājaslapā.
 
Latvijas vīriešu izlases sastāvs turnīrā Kolibris Cup: Ritvars Gulbis, Normunds Šaršūns, Aivars Avotiņš, Jānis Klīve. Komanda sacensībās piedalās ar Latvijas Kērlinga asociācijas, LR Izglītības un zinātnes ministrijas un Isostar atbalstu.
 
Nākamais turnīrs, kurā piedalīsies Latvijas vīriešu izlase ir Kērlinga čempionu tūres (CCT) posms Swiss Cup, kas no 29. septembra līdz 2. oktobrim norisināsies Bāzelē, Šveicē.

Ģenerālsponsori


Atbalstītāji